Český telekomunikační úřad do pracovního poměru na pozici odborného rady v odboru regulace komunikačních činností a poštovních služeb, v oddělení poštovních (SM 182)

Zaměstnanec oddělení poštovních služeb - Praha

Nabízíme:

  • plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou po dobu MD/RD
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu
  • 5 dnů indispozičního volna
  • odměňování podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů, (13. platová třída)
  • výkon zaměstnání v Praze
  • zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, příspěvek FKSP, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění)
  • možnost jazykového a dalšího odborného vzdělávání včetně osobnostního rozvoje
  • příjemné pracovní prostředí (nikoliv open space)
  • přátelský kolektiv
  • vhodné i pro absolventy
  • úspěšné kandidáty zaškolíme
  • nástup ihned

Popis pozice:

  • návrhy koncepcí rozvoje a zpracování věcných návrhů opatření a právních předpisů v oblasti poštovních služeb, zajišťování jejich harmonizace s dokumenty EU
  • agenda oznamování podnikání v oblasti poštovních služeb a elektronický sběr dat od provozovatelů poštovních služeb, včetně komunikace s podnikateli
  • monitorování vývoje trhu v oblasti poštovních služeb ve vazbě na základní služby a se zaměřením na zajištění mezinárodní spolupráce
  • monitorování plnění povinností provozovatelů poštovních služeb a jejich vyhodnocování, včetně vedení správních řízení
  • správa a rozvoj elektronických systémů sběru dat a vyhodnocování získaných dat
  • podpora při kontrolních akcích a návrhy na opatření regulačního orgánu vyplývající z uskutečněných kontrol
  • účast v mezinárodních pracovních skupinách, zajišťování přípravy podkladů a stanovisek v rámci mezinárodní spolupráce v oblasti poštovních služeb

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v magisterském studijním programu
  • pokročilá znalost práce na PC (zejména MS Office)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • pečlivost, zodpovědnost, analytické myšlení, samostatnost
  • schopnost týmové spolupráce
  • chuť učit se novým věcem, aktivní přístup
  • orientace v oblasti poštovních služeb výhodou

Společnost
Český telekomunikační úřad
Adresa
Sokolovská 58/219, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Telekomunikace, Administrativní pracovník, Úředník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: ostatní.