Český telekomunikační úřad vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborného rady v samostatném oddělení projektového řízení

Odborný rada v samostatném oddělení projektového řízení

Český telekomunikační úřad vyhlašuje výběrové řízení služební místo odborného rady v samostatném oddělení projektového řízení (SM 806).

Odborný rada samotstného oddělení projektového řízení

Náplň práce:

Odborné a administrativní činnosti související s přípravou (zejména zpracováním projektových záměrů) a realizací projektů včetně jejich řízení, koordinací mezi projekty a dalšími činnostmi na projektech, např. přípravou podkladů pro veřejné zakázky v rámci projektů a aktivní účastí při výběru dodavatele prací pro jednotlivé projekty Českého telekomunikačního úřadu.

Sběr, evidence a posouzení podnětů na projekt z hlediska rizik, přínosů a souladu se strategiemi a hlavními cíli Českého telekomunikačního úřadu a identifikace činností, které je možné či vhodné řešit projektově.

Interní projektový dohled, tj. kontrola praxe při vykonávání průřezových činností vybraných projektů, včetně návrhů nápravných opatření a monitorování dosažení projektových cílů.

Tvorba, adaptace a aktualizace vnitřních předpisů upravujících problematiku projektového řízení a otevřených dat v ČTÚ a zpracování projektových stanovisek a manažerských shrnutí o projektec

Identifikace možností financování projektů Českého telekomunikačního úřadu z externích zdrojů.

Koordinační a administrativní činnosti související s podáváním žádostí o dotace, komunikace s poskytovatelem dotace a zpracování monitorovacích zpráv pro poskytovatele dotace.

Koordinace a příprava plánů realizace projektů v rámci operačního nebo dotačního programu po věcné stránce, sledování čerpání prostředků v rámci projektů a koordinace implementačních subjektů.

Administrativně podpůrné činnosti oddělení, např. vedení spisové služby.

Vykonávání činností v oblasti projektového řízení podle pokynů vedoucího oddělení nebo s definovanou omezenou samostatností.

Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
dobrá znalost práce na PC
zodpovědnost, preciznost, analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce
solidní teoretickou znalost řízení projektů IS/ICT (praxe výhodou)
orientaci v problematice zadávání zakázek výhodou
koncepční myšlení, schopnost systematické práce, komunikační schopnosti
aktivní přístup a zodpovědnost k plnění úkolů,
znalost anglického jazyka na úrovni mírně pokročilý,
dobré vyjadřovací schopnosti v mluveném i písemném projevu
samostatnost
bezúhonnost
samostatné řešení zadaných úkolů
schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

výkon služby v Praze
práci v oblasti regulace elektronických komunikací a poštovních služeb
platové zařazení do 13. platové třídy
služební poměr na dobu neurčitou
flexibilní pracovní dobu
plný úvazek
5 týdnů dovolené
možnost dalšího vzdělávání a odborných školení
zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, příspěvek FKSP, Multisport karta)
nástup ihned
vhodné i pro absolventy

Přihláška a více informací:

Požadujeme:

ukončené vysokoškolské vzdělání (bakalářský nebo magisterský studijní program),
solidní teoretickou znalost řízení projektů IS/ICT (praxe výhodou),
orientaci v problematice zadávání zakázek výhodou,
koncepční myšlení, schopnost systematické práce, komunikační schopnosti,
dobré vyjadřovací schopnosti v mluveném i písemném projevu,
samostatnost,
bezúhonnost.

Společnost
Český telekomunikační úřad
Adresa
Sokolovská 58/219, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.