Český telekomunikační úřad vyhlašuje výběrové řízení služební místo vrchního rady v odboru přezkoumávání rozhodnutí, oddělení odvolací I - právník (SM 753).

Právník v odboru přezkoumávání rozhodnutí

Náplň práce:

* Zpracování návrhů rozhodnutí o opravných prostředcích podaných proti rozhodnutím ČTÚ a předsedkyně Rady ČTÚ ve věcech podle zákona o elektronických komunikacích, zákona o poštovních službách a zákona o ochraně spotřebitele (veřejnoprávní i soukromoprávní povahy).
* Komunikace se soudy (správními i obecnými).

Požadujeme:

* vysokoškolské vzdělání v oboru právo
* dobrá znalost práce na PC
* zodpovědnost, preciznost, analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce
* orientace v oblasti elektronických komunikací, poštovních služeb a správního řízení
* samostatné řešení zadaných úkolů
* schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

* výkon služby v Praze
* práci v oblasti regulace elektronických komunikací a poštovních služeb
* platové zařazení do 14. platové třídy
* služební poměr na dobu neurčitou
* flexibilní pracovní dobu
* plný úvazek
* 5 týdnů dovolené
* možnost dalšího vzdělávání a odborných školení
* zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek FKSP, Multisport karta)
* nástup ihned
* vhodné i pro absolventy

Přihláška a více informací:

Společnost
Český telekomunikační úřad
Adresa
Sokolovská 58/219, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost studijního volna
Zařazeno: Právní služby, Státní a veřejná správa, Telekomunikace, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.