Český telekomunikační úřad vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborného rady v odboru pro západočeskou oblast, v oddělení kontroly (SM 891)

Technik v oddělení kontroly - Plzeň

Náplň práce:

  • celostátní koordinace, metodické usměrňování a samostatné vykonávání kontroly elektronických komunikací zejména v oblasti měření a vyhodnocování datových parametrů pevných a mobilních sítí elektronických komunikací
  • spolupráce a koordinace s ostatními orgány veřejné správy
  • zajišťování pravidelné rozborové a hodnotící činnosti
  • odborné poradenství v elektronických komunikacích

Požadujeme:

  • ukončený magisterský studijní program elektrotechnického zaměření nebo ukončený magisterský studijní program jiného zaměření a současně ukončené vyšší odborné nebo střední vzdělání elektrotechnického zaměření s maturitní zkouškou
  • ukončené vyšší odborné nebo střední vzdělání elektrotechnického zaměření s maturitní zkouškou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost práce ve výškách
  • dobrá znalost práce na PC
  • zodpovědnost, preciznost, analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce
  • orientace v oblasti elektronických komunikací, poštovních služeb a správního řízení
  • samostatné řešení zadaných úkolů
  • schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

  • výkon služby v Plzni
  • platové zařazení do 13. platové třídy
  • služební poměr na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • plný úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání a odborných školení
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek FKSP)
  • nástup možný ihned
  • vhodné i pro absolventy

Přihláška a více informací:

Společnost
Český telekomunikační úřad
Adresa
Husova 2727/10, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Státní a veřejná správa, Telekomunikace, Technik, Úředník, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.