Český telekomunikační úřad vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchního rady v odboru ekonomické regulace, v oddělení cen (SM 192).

Zaměstnanec v oddělení cen

Náplň práce:

* práce v oblasti ekonomické regulace služeb elektronických komunikací
* spolupráce na analýzách relevantních trhů pro vyhodnocení konkurenčního prostředí v sektoru elektronických komunikacích
* ukládání cenových nápravných opatření a kontrola jejich plnění

Nabízíme:

* možnost dalšího odborného vzdělávání
* možnost zahraničních pracovních cest a práci v zahraničních pracovních skupinách evropských regulátorů
* 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu
* plný úvazek na dobu neurčitou, nástup okamžitě či po dohodě
* odměňování podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů, (14. plat. třída)
* vhodné i pro absolventy

Požadujeme:

* VŠ ekonomického nebo technického zaměření v magisterském studijním programu
* aktivní znalost anglického jazyka
* dobrá znalost práce na PC (MS Excel, Word)
* zodpovědnost, preciznost, analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce
* samostatné řešení zadaných úkolů

Přihláška a více informací:

Společnost
Český telekomunikační úřad
Adresa
Sokolovská 58/219, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.