Český telekomunikační úřad přijme do pracovního poměru vrchního radu v odboru regulace komunikačních činností a poštovních služeb, v oddělení statistiky a správy elektronického sběru dat (ESD) - SM 881

Zaměstnanec oddělení statistiky - 610.4

Náplň práce:

  • příprava a realizace sběru statistických dat od podnikatelů v elektronických komunikacích včetně jejich metodického vedení
  • analýza kvality sebraných dat
  • zpracování a vyhodnocování statistických dat pro potřeby resortního a mezinárodního statistického zjišťování, a to i v anglickém jazyce
  • správa a rozvoj elektronického systému (online řešení) využívaného při sběru a vyhodnocování získaných dat včetně spolupráce s dodavatelem aplikace

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v magisterském studijním programu
  • pokročilá znalost a schopnost práce s MS Excel (znalost MS Access a SQL výhodou)
  • pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • analytické myšlení
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou po dobu nemoci a následné MD/RD
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu
  • odměňování podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve
  • znění pozdějších předpisů, (14. platová třída)
  • výkon zaměstnání v Praze
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • nástup možný ihned

Více informací na odkazu:

Společnost
Český telekomunikační úřad
Adresa
Sokolovská 58/219, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Telekomunikace, Statistik, Úředník, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.