DATUM: V PRAZE, 25. 1. 2023
KONTAKTNÍ OSOBA: LUKÁŠ FIALA,
ZN. VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ: 2023/003

Česká národní banka vyhlašuje výběrové řízení
k obsazení pracovní pozice

Datový analytik - poloviční úvazek
Hledáme kolegu/kolegyni do odboru makroobezřetnostní politiky sekce finanční stability v ústředí ČNB Praha.

Náplň práce zahrnuje zejména:

  • spolupráce na reálném projektu v oblasti zpracování dat,
  • zajištění a příprava datových podkladů pro jiné útvary banky, zejména sekci statistiky a datové podpory,
  • vyhodnocování a kontrola datových výstupů.

Nabízíme:

  • práce na poloviční úvazek (20 hodin týdně),
  • zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze s možností dalšího odborného růstu a vzdělávání,
  • zaměstnanecké benefity: cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, příspěvek na penzijní a životní pojištění, sportovní a relaxační centrum a další,
  • možnost práce z domova,
  • nástup možný dohodou.

Kvalifikační požadavky:

  • vzdělání ekonomického směru (vhodné pro studenty bakalářského programu),
  • velmi pokročilá znalost MS Office.

Další předpoklady pro výkon profese:

  • základní orientace ve výkazech bank a makroekonomických ukazatelích výhodou,
  • analytické schopnosti, praxe s analytickou prací výhodou,
  • pečlivost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem nejpozději do 20. 2. 2023 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko "Odpovědět").

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů. Odkaz:https://www.cnb.cz/cs/obecne/ochrana_osobnich_udaju.html

Společnost
ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Bankovní specialista, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA, Lukáš Fiala
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.