DATUM: V PRAZE, 2. 122021
KONTAKTNÍ OSOBA: Eva Záhořová
ZN. VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ: 2021/092

Česká národní banka vyhlašuje výběrové řízení
k obsazení pracovní pozice

Expert v oblasti TZB

Hledáme kolegu/kolegyni pro posílení 4členného týmu v oblasti investic a provozování technického zařízení budov (TZB).

Náplň práce zahrnuje zejména:

  • zadávání studií proveditelnosti a všech dalších stupňů projektové dokumentace projektantům,
  • kontrolu projektové dokumentace v průběhu zpracování, připomínkování dokumentace,
  • spolupráci s ostatními útvary ČNB při tvorbě smluv na projektové práce a při vyhlašování výběrových řízení na projektanty a zhotovitele,
  • technický dozor při provádění investičních a provozních akcí,
  • kontrolu plnění stanovených termínů,
  • kontrolu čerpání rozpočtu investičních a provozních akcí,
  • koordinaci provádění investičních a provozních akcí s ostatními útvary ČNB,
  • návrhy technických řešení při opravách a investicích,
  • tvorbu podkladů pro plán investic a oprav a kontrolu plnění tohoto plánu.

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze s možností dalšího odborného růstu a vzdělávání,
  • zaměstnanecké benefity: cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, příspěvek na penzijní a životní pojištění, sportovní a relaxační centrum a další,
  • pracovní prostředí klasické kanceláře (žádný open space),
  • nástup možný ihned nebo dohodou.

Kvalifikační požadavky:

  • ukončené VŠ vzdělání technického směru,
  • min. 10 let praxe z technického dozorovaní, projektování nebo provozování TZB,
  • znalost principů a funkce TZB vč. systémů řízení (zejména vytápění, chlazení, vlhčení, větrání, požárně bezpečnostních zařízení, výtahů, silnoproudu a slaboproudu),
  • základní znalost technických norem v TZB.

Další předpoklady pro výkon profese:

  • orientace v technických zařízeních budov, ve výkresové dokumentaci a postupech řízení kvality,
  • spolehlivost, odpovědnost a samostatnost,
  • schopnost týmové práce,
  • znalost práce na PC (MS WORD, EXCEL…), znalost CAD výhodou,
  • vhodný řidičský průkaz skupiny B,
  • trestní bezúhonnost,
  • autorizace výhodou.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem v češtině nejpozději do 15. 1. 2022 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko "Registrovat").

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na stránkách ČNB: https://www.cnb.cz/cs/obecne/ochrana_osobnich_udaju.html.

Společnost
ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavební dozor, Facility Manager, Technický dozor investora
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA, Eva Záhořová