DATUM: V PRAZE, 7. 10. 2021
KONTAKTNÍ OSOBA: EVA ZÁHOŘOVÁ
ZN. VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ: 2021/062

Česká národní banka vyhlašuje výběrové řízení k obsazení pracovní pozice

Právník v referátu nestandardních činností

Hledáme kolegu/kolegyni pro posílení 5členného týmu.

Náplň práce zahrnuje:

  • provádění dohledu nad subjekty finančního trhu po odnětí povolení a nad likvidátory:
  1. vyhodnocování podkladů, provádění analýz právní a finanční situace subjektů,
  2. navrhování vhodných opatření k řešení nestandardních situací,
  3. přípravu podkladů na jednání s likvidátory, případně vedení těchto jednání,
  • přípravu reakcí na dotazy podle Informačního zákona v celé působnosti ČNB:
  1. komunikaci s útvary napříč ČNB,
  2. přípravu odpovědí nebo přípravu rozhodnutí o odmítnutí informace.

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze,
  • zaměstnanecké benefity: cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, příspěvek na penzijní připojištění anebo životní pojištění, sportovní a relaxační centrum a další,
  • pružnou pracovní dobu,
  • možnost práce z domova,
  • pracovní prostředí klasické kanceláře,
  • nástup možný dohodou.

Kvalifikační požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání (magisterské) právního zaměření,
  • praxe na finančním trhu nebo obdobná právní praxe min. 3 roky,
  • výborná znalost angličtiny výhodou,
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel).

Předpoklady pro výkon profese:

  • orientace na detaily a na kvalitu,
  • schopnost vést ústní jednání,
  • ochota učit se,
  • schopnost spolupráce i samostatnost,
  • trestní bezúhonnost.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem nejpozději do 16. 12. 2021 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko „Odpovědět“).

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů: https://www.cnb.cz/cs/obecne/ochrana_osobnich_udaju.html.

Společnost
ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient, Právník, Compliance officer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA, Eva Záhořová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.