DATUM: V PRAZE, 29.01.2021
KONTAKTNÍ OSOBA: Lukáš Fiala,
ZN. VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ: 2021/010

Česká národní banka vyhlašuje výběrové řízení
k obsazení pracovní pozice

Hlavní analytik v oblasti obchodních systémů

Hledáme kolegu či kolegyni pro posílení týmu v oblasti rozvoje informačních systémů bankovních obchodů a řízení rizik a podpory obchodů pro správu devizových rezerv, administraci dluhopisů a mezibankovní platební styk.

Náplň práce zahrnuje zejména:

  • zpracování koncepčních materiálů pro řízení rozvoje informačních systémů bankovních obchodů a řízení rizik a podpory obchodů, dále jen "informační systémy",
  • zajišťování rozvoje, analýzy a návrhu nových funkcí a přípravu podkladů pro projekty rozvoje informačních systémů,
  • koordinaci a vyhodnocování uživatelských požadavků na úpravy informačních systémů,
  • zajišťování věcné podpory a školení uživatelů informačních systémů,
  • zpracování analytické dokumentace, příruček a návodů pro informační systémy,
  • zpracování testovacích scénářů, testování, koordinace a vyhodnocení testů, řízení prací s předáním do provozu,
  • analýzu a řešení incidentů týkajících se informačních systémů.

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze s možností dalšího odborného růstu a vzdělávání,
  • zaměstnanecké benefity: cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, příspěvek na penzijní a životní pojištění, sportovní a relaxační centrum a další,
  • nástup možný dohodou.

Kvalifikační požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického zaměření,
  • pokročilá znalost anglického jazyka (na úrovni B1 dle SERR).

Další předpoklady pro výkon profese:

  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • nadstandardní koncepční a analytické schopnosti,
  • všeobecný přehled o fungování informačních systémů,
  • zkušenost s datovou analýzou a znalost SQL, UML,
  • zkušenost s návrhy informačních systémů, základní programátorské zkušenosti výhodou,
  • znalost programovacích jazyků C, PL/SQL, db Oracle výhodou,
  • základní znalost struktury, fungování a instrumentů finančních trhů,
  • vysoké nároky na odpovědnost,
  • trestní bezúhonnost.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem nejpozději do 28.02.2021 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko "Odpovědět").

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na stránkách Informaci o zpracování osobních údajů.

Společnost
ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA, Lukáš Fiala