DATUM: V PRAZE, 11. 01. 2021
KONTAKTNÍ OSOBA: Eva Záhořová
ZN. VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ: 2021/002

Česká národní banka vyhlašuje výběrové řízení
k obsazení pracovní pozice

Právník regulace finančního trhu

Hledáme kolegu/kolegyni pro posílení 5členného týmu v oblasti tvorby unijní i české regulace finančního trhu a právní podpory dohledu v ČR.

Náplň práce zahrnuje zejména:

  • řešení právních otázek souvisejících s finančním trhem,
  • přípravu právních předpisů v oblasti finančního trhu nebo připomínek k nim,
  • tvorbu metodických materiálů, výkladových stanovisek a odpovědí na dotazy účastníků finančního trhu,
  • spolupráci s ministerstvy a dalšími orgány s působností v oblasti finančního trhu, sdruženími účastníků finančního trhu a případně v rámci evropských orgánů dohledu (EBA, ESMA, EIOPA).

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze s možností dalšího odborného růstu a vzdělávání,
  • zaměstnanecké benefity: cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, příspěvek na penzijní a životní pojištění, sportovní a relaxační centrum a další, / zaměstnanecké benefity dle platné Kolektivní smlouvy
  • pružnou pracovní dobu,
  • pracovní prostředí klasické kanceláře,
  • nástup možný dohodou.

Kvalifikační požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání právního směru,
  • středně pokročilá znalost angličtiny (B2 dle SERR).

Další předpoklady pro výkon profese:

  • schopnost samostatné i týmové práce při řešení úkolů,
  • orientace v právním řádu České republiky, výhodou je zkušenost s aplikací práva finančního trhu a/nebo znalost legislativního procesu v ČR i EU,
  • logické uvažování a dobré vyjadřovací schopnosti,
  • zájem o oblast finančního trhu a o vzdělávání v oblasti finančního trhu a práva,
  • trestní bezúhonnost.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem nejpozději do 14.02.2021 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko "Odpovědět").

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na stránkách Informaci o zpracování osobních údajů: https://www.cnb.cz/cs/obecne/ochrana_osobnich_udaju.html.

Společnost
ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA, Eva Záhořová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.