ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
vyhlašuje vnější výběrové řízení k obsazení pracovní pozice

Specialista správy IS pro sběr dat – vhodné pro absolventy

v odboru zpracování statistických dat sekce statistiky a datové podpory ústředí ČNB Praha.

Hledáme nového kolegu/kolegyni do 5členného týmu, který zajišťuje správu a provoz informačních systémů, pro sběr dat od externích subjektů (https://sdat.cnb.cz/sdat_ext/, https://apl.cnb.cz/ewi/). Našimi uživateli jsou externí subjekty (banky, pojišťovny, fondy, penzijní společnosti, …), interní uživatelé České národní banky i odborná veřejnost.

Náplň práce zahrnuje:
• správu specializovaných informačních systému (IS) pro sběr dat od externích subjektů,
• monitoring procesu sběru dat,
• koordinaci uživatelských potřeb a požadavků,
• podporu uživatelů IS,
• testování úprav v systému, nových požadavků a funkcionalit,
• zajišťování školení uživatelů,
• spolupráci na dalším rozvoji IS.

Nabízíme:
• zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze,
zaměstnanecké benefity: zaměstnanecký limit formou cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, příspěvek na penzijní a životní pojištění, sportovní a relaxační centrum a další,
• nástup možný dohodou,
• pozice je vhodná pro absolventy VŠ.

Kvalifikační požadavky:
• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou / vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického, případně matematického směru.

Předpoklady pro výkon profese:
• analytické schopnosti,
• orientace v relačních databázích výhodou,
• orientace v účetnictví a základních ekonomických pojmech výhodou,
• schopnost týmové práce a vynikající komunikační schopnosti,
• orientace v IT a znalost SQL výhodou,
• dobrý písemný projev,
• flexibilita, proaktivita a chuť učit se novým věcem.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem v českém jazycenejpozději do 7. 12. 2019 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko „Odpovědět“) nebo písemně na adresu:
Eva Záhořová
Česká národní banka
sekce kancelář
odbor lidských zdrojů
Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1
zn.: Výběrové řízení 2019/093

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na https://www.cnb.cz/cs/ochrana-osobnich-udaju-a-pravni-ujednani/ochrana-osobnich-udaju/.

Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA, Eva Záhořová