ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
vyhlašuje vnější výběrové řízení k obsazení pracovní pozice

Odborný operátor helpdesku

v odboru infrastruktury a provozu IT sekce informatiky v ústředí v Praze.

Hledáme kolegu/kolegyni pro posílení týmu helpdesku.

Náplň práce zahrnuje zejména:
• příjem a řešení telefonických a emailových hlášení od uživatelů,
• evidence požadavků v Service Desk nástroji,
• komunikace a spolupráce s ostatními řešitelskými týmy,
• sledování provozních událostí, tvorba uživatelské dokumentace,
• instalace specializovaného SW.

Nabízíme:
• zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze,
• prostor pro samostatnou a kreativní práci,
• kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím,
zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní a životní pojištění, zaměstnanecký limit formou cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, sportovní a relaxační centrum a další,
• nástup možný dohodou.

Kvalifikační požadavky:
• středoškolské vzdělání (maturita),
• 5 let praxe,
• základní znalost angličtiny (A2 dle SERR),
• pokročilá znalost balíčku MS Office (Word, Excel).

Další předpoklady pro výkon profese:
• ochota se učit, proaktivita, schopnost sebereflexe a prezentace,
• schopnost spolupráce a dobré komunikační dovednosti,
• asertivita,
• odolnost vůči zátěži,
• schopnost řešit problémy a rozhodovat, orientace na kvalitu a detail,
• samostatnost, spolehlivost, flexibilita a kreativita,
• dobrý time management.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem nejpozději do 31.10.2019 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko „Odpovědět“) nebo písemně na adresu:

Eva Záhořová
Česká národní banka
sekce kancelář
odbor lidských zdrojů
Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1
zn.: Výběrové řízení 2019/080

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na https://www.cnb.cz/cs/ochrana-osobnich-udaju-a-pravni-ujednani/ochrana-osobnich-udaju/.

Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Francouzština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA, Eva Záhořová