ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
vyhlašuje vnější výběrové řízení k obsazení pracovní pozice

Projektový/á manažer/ka IS/IT

v sekci informatiky v ústředí ČNB Praha.

Hledáme kolegyni / kolegu pro posílení desetičlenného týmu v oblasti řízení IT projektů.

Náplň práce zahrnuje:
vedení menšího projekčního týmu (5-10 členů) ve všech fázích projektu IS/IT, včetně vypracování plánu realizace projektu,
• průběžné sledování, kontrolu a vyhodnocování plánu a vlastní realizaci projektu,
• zajištění a koordinaci případné spolupráce s externími dodavateli (tj. přípravu podkladů pro výběrová řízení /zadávací dokumentace, smlouva/, přejímky dodaných produktů a služeb včetně zajištění akceptačních testů),
• koordinaci analýzy uživatelských požadavků,
koordinaci prací a spolupráci se specialisty na jednotlivé oblasti IS/IT na návrhu řešení a vlastním řešení uživatelských požadavků,
• vedení a průběžnou aktualizaci dokumentace k projektu,
• vypracování pravidelných zpráv o stavu projektu.

Nabízíme:
zaměstnanecké benefity: zaměstnanecký limit čerpaný formou "Cafeterie", příspěvek na penzijní a životní pojištění, nadstandardní zdravotně preventivní program, závodní stravování, sportovní a relaxační centrum, 5 týdnů dovolené, sick days a další,
možnost pružné pracovní doby,
• zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB s možností trvalého odborného růstu,
• možnost podílet se unikátních projektech (včetně výměny dat s ECB, EIOPA, EBA, ESMA),
• prostředí klasických kanceláří,
příležitost i těm, kteří zatím nemají mnoho zkušeností, ale rádi by se v oblasti řízení projektů rozvíjeli,
• nástup možný dohodou.

Kvalifikační požadavky:
• vysokoškolské vzdělání,
• 3 roky praxe v oblasti vedení projektů IS/IT výhodou,
• znalost anglického jazyka, včetně odborné IT terminologie.

Předpoklady pro výkon profese:
• znalost některého ze standardů projektového řízení IPMA, PMI, PRINCE2 výhodou, všeobecný přehled v oblasti ICT,
• velmi dobré formulační, komunikační a prezentační schopnosti (v mluveném i psaném projevu v českém jazyce),
• koordinační a organizační schopnosti,
• schopnost řízení termínovaných úkolů,
• dobré analytické schopnosti,
• praktické zkušenosti s analýzou uživatelských požadavků na informační systémy,
• základní znalost BPMN/UML, Enterprise Architect výhodou,
• zkušenosti s technologiemi Oracle výhodou,
• zkušenosti s modely licencování SW a definicí technických parametrů HW výhodou,
• zkušenosti s přípravou zadávací dokumentace dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek výhodou,
• trestní bezúhonnost.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis včetně případného seznamu realizovaných projektů s motivačním dopisem do 31. 10. 2019 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko „Registrovat“) nebo písemně na adresu:

Eva Záhořová
Česká národní banka
sekce kancelář
odbor lidských zdrojů
Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1
zn.: Výběrové řízení 2019/074

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na http://www.cnb.cz/cs/obecne/ochrana_osobnich_udaju.html.

Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA, Eva Záhořová