ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
vyhlašuje vnější výběrové řízení k obsazení pracovní pozice

AML specialista v oblasti dohledu a kontroly nad finančním trhem

v sekci dohledu nad finančním trhem v ústředí ČNB Praha

Hledáme kolegu / kolegyni pro posílení 6členného týmu v oblasti praní špinavých peněz (AML/CFT).

Náplň práce zahrnuje zejména:
• dohledovou a kontrolní činnost zaměřenou na oblast AML/CFT,
• analytickou činnost v oblasti AML/CFT,
• přípravu a provádění AML/CFT screeningových šetření, zpracování výsledků, statistickou podporu,
• zpracování stanovisek a podkladů, připomínkování materiálů tuzemských, zahraničních nebo mezinárodních institucí týkajících se problematiky AML/CFT,
• účast na jednáních v zahraničí a se zahraničními delegacemi, jejichž předmětem je oblast AML/CFT,
• zpracování výsledků kontrol, výsledků dotazníkových šetření a další analytické činnosti v oblast AML/CFT.

Nabízíme:
• práci, při které lze analyzovat AML/CFT prostředí mnoha institucí,
• zajímavou a perspektivní práci s možností trvalého odborného růstu,
• zázemí renomované instituce,
zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní a životní pojištění, zaměstnanecký limit formou cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, sportovní a relaxační centrum a další,
• propracovaný systém vzdělávání, včetně možnosti účastnit se školení v zahraničí,
• nástup možný dohodou.

Kvalifikační požadavky:
• vysokoškolské vzdělání, příp. VŠ studium nebo jiná vhodná kvalifikace,
• přehled o AML/CFT a zájem o tuto oblast,
• znalost legislativy v oblasti AML/CFT,
• znalost anglického jazyka na úrovni B2 podle SERR,
• praxe v oblasti AML/CFT výhodou,
• všeobecný přehled a znalost fungování finančního trhu.

Předpoklady pro výkon profese:
• schopnost samostatné i týmové práce,
• analytické i systémové myšlení,
• výborné komunikační schopnosti, profesionální vystupování,
• písemný projev na vysoké úrovni,
• přizpůsobivost novým nárokům, schopnost sebevzdělávání,
• pečlivost, samostatnost, flexibilita,
• trestní bezúhonnost.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem nejpozději do 10. 8. 2019 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko „Registrovat“) nebo písemně na adresu:
Eva Záhořová
Česká národní banka
sekce kancelář
odbor lidských zdrojů
Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1.
Zn.: Výběrové řízení 2019/055

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na http://www.cnb.cz/cs/obecne/ochrana_osobnich_udaju.html.

Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA, Eva Záhořová