ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
vyhlašuje vnější výběrové řízení k obsazení pracovní pozice

Solution architekt – analytik/vývoj DWH/BI

v odboru informačních systémů sekce informatiky v ústředí v Praze.

Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu, který zajišťuje návrh a realizaci řešení typu Data Warehouse/ Business Intelligence v oblasti zpracování dohledových, finančních a statistických dat. Našimi uživateli jsou jak analytické a dohledové útvary České národní banky.

Náplň práce zahrnuje zejména:
• návrh cílové architektury DWH a BI, včetně systémové architektury,
• koordinaci a řízení analytických činností v rámci projekčního procesu,
• kontrolu kvality dodaného řešení třetí stranou nebo interními zdroji,
• návrhy a koordinaci integrace datových zdrojů věcných oblastí,
• analýzu uživatelského zadání, návrh řešení, zpracování předepsané projektové dokumentace,
• datové modelování,
• návrh a tvorbu ETL procesů s případným využitím ODI (Oracle data integrator),
• návrh a tvorbu sestav, včetně prezentačních panelů.

Nabízíme:
• zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze,
• zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní a životní pojištění, zaměstnanecký limit formou cafeterie, 5 týdnů dovolené, 4 dny na regeneraci pracovních sil, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, sportovní a relaxační centrum a další,
• pracovní prostředí klasické kanceláře,
• nástup možný dohodou.

Kvalifikační požadavky:
• velmi pokročilá znalost databáze Oracle (SQL, PL/SQL, datové modelování),
• znalost principů v oblasti DWH/BI,
• velmi pokročilá znalost aplikačních serverů Oracle WLS z pozice potřeb OBIEE,
• velmi pokročilá znalost Oracle OBIEE,
• znalost datového prostředí kapitálového trhu výhodou,
• znalost Oracle ODI výhodou,
• analytické schopnosti.

Další předpoklady pro výkon profese:
• zkušenost s projektovým způsobem práce,
• samostatnost i týmová práce,
• komunikační a prezentační dovednosti,
• flexibilita a chuť učit se nové věci,
• trestní bezúhonnost.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem a ukázkou své práce nejpozději do 31.07.2019 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko „Odpovědět“) nebo písemně na adresu:
Eva Záhořová
Česká národní banka
sekce kancelář
odbor lidských zdrojů
Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1
zn.: Výběrové řízení 2019/049

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na http://www.cnb.cz/cs/obecne/ochrana_osobnich_udaju.html.

Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA, Eva Záhořová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.