ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA
vyhlašuje vnější výběrové řízení k obsazení pracovní pozice

Kreativní grafik

v odboru komunikace sekce kancelář v ústředí v Praze.

Hledáme kolegu/kolegyni pro posílení týmu komunikace.

Náplň práce zahrnuje zejména:
• návrhy grafiky pro sociální sítě, web a publikace ČNB,
• spoluúčast na vedení projektů v oblasti grafiky a corporate identity,
• spoluvytváření jednotné vizuální a moderní image ČNB,
• správu a aktualizaci databáze fotografií pro internet, intranet a sociální sítě.

Nabízíme:
• zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze,
• zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní a životní pojištění, zaměstnanecký limit formou cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, sportovní a relaxační centrum a další, / zaměstnanecké benefity dle Kolektivní smlouvy pro období 2018/2020,
• pružnou pracovní dobu,
• možnost práce z domova,
• nástup možný dohodou.

Kvalifikační požadavky:
• středoškolské vzdělání v oboru grafiky a designu,
• praxe v oblasti grafiky, reklamy či médií.

Další předpoklady pro výkon profese:
• rutinní znalost Microsoft Office, Adobe Indesign, Photoshop a Illustrator,
• vlastní grafické portfolio podmínkou,
• vysoká úroveň komunikačních schopností,
• schopnost převést text do vizuální podoby,
• schopnost samostatné i týmové práce.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem a ukázkou své práce nejpozději do 30. 6. 2019 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko „Odpovědět“) nebo písemně na adresu:
Eva Záhořová
Česká národní banka
sekce kancelář
odbor lidských zdrojů
Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1
zn.: Výběrové řízení 2019/041

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na http://www.cnb.cz/cs/obecne/ochrana_osobnich_udaju.html.

Adresa
Na příkopě 864/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA, Eva Záhořová