V CertiConu vyvíjíme a dodáváme náš vlastní produkt CertiConVis, který analyzuje obrazová data z kamerových systémů. Základem produktu jsou technologie z oblasti počítačového vidění a neuronových sítí, jeho součástí je ale také sofistikované webové uživatelské rozhraní. Tento produkt se uplatňuje ve všech oblastech Smart Cities – ve zefektivnění a zlepšení bezpečnosti a ostrahy, v analýzách chování zákazníků obchodních domů, chytrých parkovištích, detekcích podezřelého chování, analýzách dopravních situací a řadě dalších.

Náplň práce

Jako DevOps vývojář/ka budete úzce spolupracovat s celým vývojovým týmem včetně testerů a dle jejich požadavků spravovat a dále vyvíjet CI/CD kanály. Zodpovídat budete i za vývoj a odladění instalačních balíčků pro zákaznická řešení postavených na modulární platformě.

Co konkrétně budete dělat?

  • Vyvíjet a spravovat CI/CD kanály pro vývoj hybridní cloudové aplikace.
  • Vyvíjet a spravovat instalační balíčky pro zákaznická řešení.
  • Komunikovat s vývojovým týmem a týmem pro zákaznický support.
  • Psát dokumentaci.

Vývojové prostředí

WebStorm nebo VS Code pro front-end, Visual Studio pro back-end

Použité technologie

  • .Net Core / C#
  • REST
  • SQL
  • Kubernetes a Docker
  • Azure cloud
  • Bash & PowerShell
  • Jako podpůrné nástroje používáme Azure DevOps, Jira a Confluence

Požadavky

  • Kubernetes, Helm Charts, Docker
  • OS Linux (znalost na administrátorské úrovni)
  • Git
  • Základy síťování, reverse proxy(např. Nginx)
  • Server / klient certifikáty včetně jejich generování (např. přes OpenSSL)
  • Pokročilá znalost Azure DevOps vč. Pipelines (CI/CD) popř. alternativy (např. Jenkins)
  • Cloudové platformy (alespoň jedna) - Azure / AWS / GCP
  • Skriptovací jazyky - Bash / PowerShell
  • Základní znalost Windows Server OS, virtualizačních platforem (např. VMware), jazyka T-SQL a relačních databází, autorizačních/autentifikačních protokolů a značkovacího jazyka Markdown), povědomí o Terraform/Ansible (znalost výhodou)

Nabízíme

  • Zaměstnání na poloviční či plný úvazek – dle Tvé preference.
  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu s možností 2 dny home office týdně.
  • Moderní kanceláře v Hamburk Business Center - naproti Prazdroj, na Hlavní nádraží i do centra pár minut chůze.
  • Pokud do práce jezdíš autem, potěší Tě možnost parkování v budově. Pro sportovce máme vlastní kolárnu i sprchy.
  • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://makejvit.cz/lide/
  • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

O projektu

Computer vision

Vyvíjíme vlastní řešení z oblasti computer vision, které na základě uživatelem definovaných objektů a jejich chování vyhodnocuje záznam z kamerových systémů. Využíváme technologii neuronových sítí a vlastní patentová řešení. S nadsázkou tak lze říct, že kamerám dáváme mozek.

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
U Prazdroje 2807/8, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, DevOps vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.