Pro obchodního partnera (automotive) se zabýváme tvorbou desktopových aplikací, Continuous Integrations a vývojem „tooling” nástrojů, které se následně používají pro efektivní práci ve složitém toolchainu build procesu. Tyto aplikace a nástroje následně zjednodušují práci dalším desítkám zaměstnanců pracujících v různých odvětvích tvorby SW v oblasti automotive.

Náplň práce

Hledáme kolegy/kolegyně do projektu Data Warehouse/Data Lake. Projekt je zaměřený na migraci a konsolidaci dat z rozličných interních systémů v jeden celek. Z centrálního repositáře namigrovaných dat pak následně za pomocí nástrojů “Power BI” bude možno konsolidované informace prezentovat v rámci grafů a prezentací pro management společnosti.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

Budeš odpovědný/á za návrh, výrobu a management škálovatelných ETL/ELT datových pump z různých datových zdrojů do nově vznikajícího datového repositáře. Tvým úkolem bude vymyslet a navrhnout DB architekturu uložiště pro takto získaná data.

Vývojové prostředí

MS SQL Server, Visual Studio nebo Eclipse (dle Tvé preference)

Používané technologie na projektech

Potkáš se s technologiemi jako SQL Server a MongoDB, občas můžeš použít Python nebo Power BI.

Požadavky (mohou se lišit se dle projektu, nemusíš mít všechny)

  • SQL, databázové systémy, data warehouse
  • Dobrá znalost Pythonu
  • Zkušenosti s podobným SW pro distribuované prostředí (Jupyter Notebook, Power BI, MS Dev Ops, CodeBeamer)

Co u nás najdeš?

  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Relax zónu kde pořádáme různé formální, ale i neformální setkání.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://www.makejvit.cz/#lide
  • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

O projektu

Projekty v oblasti automotive

V oblasti automotive se věnujeme vývoji diagnostických řešení pro servisní místa i výrobní linky, implementujeme aplikace určené přímo pro běh na samotných ECUs, aplikujeme propracovaný systém automatizovaného testování a vyvíjíme diagnostické rutiny a procesy pro globální automobilový průmysl.

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
Jeremenkova 1211/40b, Olomouc – Hodolany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.