V CertiConu vyvíjíme a dodáváme náš vlastní produkt CertiConVis, který analyzuje obrazová data z kamerových systémů. Základem produktu jsou technologie z oblasti počítačového vidění a neuronových sítí, jeho součástí je ale také sofistikované webové uživatelské rozhraní. Tento produkt se uplatňuje ve všech oblastech Smart Cities – ve zefektivnění a zlepšení bezpečnosti a ostrahy, v analýzách chování zákazníků obchodních domů, chytrých parkovištích, detekcích podezřelého chování, analýzách dopravních situací a řadě dalších.

Náplň práce

Jako Angular developer budeš úzce spolupracovat jak s back-end developery a analytiky na návrhu funkcionalit webové aplikace pro aplikační server, tak s testerem na návrhu automatických testů. Budeš odpovědný za celkový design a funkcionalitu webové aplikace.

Co konkrétně budeš dělat?

  • Navrhovat UX pro webovou aplikaci.
  • Komunikovat s analytickým týmem ohledně specifikace požadavků uživatelů.
  • Implementovat webovou aplikaci včetně unit testů pro jednotlivé UI komponenty.
  • Psát dokumentaci.

Požadavky

  • Zkušenosti s front-end vývojem
  • Znalost HTML5/ CSS3
  • Znalost Angular framework verze 9 (nebo novější)
  • Znalost TypeScript
  • Znalost REST
  • Výhodou je znalost Balsamiq Wireframes UX design tool
  • Angličtina na úrovni dobrému porozumění technické dokumentace

Vývojové prostředí

  • Front-end: WebStorm nebo VS Code
  • Back-end: Visual Studio

Použité technologie

  • Z hlediska front-end vývoje: Angular, TypeScript, HTML5/ CSS3
  • .Net Core/ C#
  • REST
  • SQL
  • Docker, Kubernetes/OpenShift
  • Azure cloud
  • Jako podpůrné nástroje používáme Azure DevOps, Jira a Confluence

Co u nás najdeš?

  • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://makejvit.cz/lide/
  • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
U Prazdroje 2807/8, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.