V oblasti zdravotnictví pracujeme na produktu, který umožňuje lékařům komunikovat s implantovaným srdečním monitorem pacientů za účelem jeho implantace, konfigurace a kontroly diagnostických záznamů. Produkt se skládá z iOS aplikace a radiofrekvenční hlavy pro komunikaci se srdečním monitorem pacienta. Aplikace se umí spojit s implantovaným srdečním monitorem v těle pacienta, provést konfiguraci nově implantovaného zařízení, měnit nastavení parametrů a získat a zobrazit diagnostická data.

Náplň práce

Vývojář/ka u nás detailně analyzuje zákaznické požadavky na chování systému, které si případně upřesní buď přímo se zákazníkem či s ostatními členy týmu. Vymýšlí, jak požadavky technicky realizovat, v případě potřeby navrhuje změny architektury celého řešení a implementuje nové funkcionality včetně unit testů.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

  • Analyzovat požadavky
  • Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatním kolegy
  • Určovat finální řešení a následně jej implementovat
  • Code review implementací ostatních členů týmu
  • Analyzovat a řešit chyby v implementaci

Vývojové prostředí

Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio, Xcode a jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS).

Použitá technologie

  • Produkt je napsán v technologiích C++, HTML, CSS, Angular, Javascript, Objective-C.
  • Jako podpůrné nástroje používáme Microsoft Team Foundation Server, Visual Studio a Confluence.

Požadavky

  • Solidní základ C++
  • Alespoň základní zkušenost s JavaScriptem
  • AJ alespoň B2 se zaměřením na technickou angličtinu, probíhá komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí
  • Výhodou: HTML, CSS, Angulart a Objective-C

Co u nás najdeš?

  • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://makejvit.cz/lide/
  • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

O projektu

Projekty v oblasti zdravotnictví

Projekty se zaměřují hlavně na problematiku poruch srdečního rytmu a prevenci srdečního selhání. Práce inženýrů má široký dopad na (řádově) miliony pacientů po celém světě. Přestože jsou procesy vývoje pro tuto oblast celkem striktní, mají je naši vývojáři i testeři zvládnuté do posledního puntíku.

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
Jeremenkova 1211/40b, Olomouc – Hodolany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.