Pro našeho zákazníka z oblasti zdravotnictví pracujeme na produktech, které umožňují lékařům konfigurovat kardiostimulátor či defibrilátor (souhrnně zařízení) při jeho implantaci pacientovi. Z tohoto důvodu se těmto typům produktů říká programátory. Programátor je nezbytným nástrojem využívaným v nemocnicích a na klinikách při implantaci nového zařízení pacientovi anebo při následné kontrole pacienta. Mimo to je využíván i v klinické praxi, a to pro změnu parametrů implantovaných zařízení při kontrole pacienta u lékaře.

Do našeho pražského týmu hledáme kolegu či kolegyni se zájmem o práci na projektu typu údržba a oprava chyb v produktu, který se už dlouhou dobu úspěšně používá na kardiologiích nemocnic po celém světě (včetně ČR). Konkrétně se jedná o podporu zhruba padesáti tisíc programátorů. Software, který běží na programátorech, se skládá z tzv. rozcestníku a aplikací, které se z rozcestníku spouštějí podle toho, jaký kardiostimulátor či defibrilátor má pacient v těle implantovaný.

Nabízíme Ti možnost pracovat na projektu, který pomáhá lékařům a tisícům pacientů po celém světě. Těšit se u nás můžeš na pestrou pracovní náplň, u které se nudit nebudeš. Je však nutno zdůraznit, že tato pozice je vhodná pro někoho, kdo nechce vymýšlet nové a nové způsoby kódování za použití stále nových norem C++ (s novými technologiemi a nástroji nepracujeme). Hledáme k nám kolegu či kolegyni, který/á se chce zabývat věcmi z nadhledu, v souvislostech a propojeně s ostatními.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

 • Analyzovat požadavky (od lékařů, pacientů a regulačních úřadů)
 • Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením
 • Určovat finální řešení a následně jej implementovat
 • Code review implementací ostatních členů týmu
 • Opravovat chyby zjištěné při testování či při praktickém používání
 • Pracovat s dokumentací
 • Denně komunikovat s anglicky mluvícím zákazníkem

Jaké vývojové prostředí používáme?

Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio 2005 a 2012, jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS) a GIT.

Jaké technologie používáme?

Pracujeme s již dlouhodobě zavedenými a ověřenými technologiemi. Kód jsme zdědili a pracujeme ve starších verzích MS Visual Studia. Děláme podporu, tzn. Post Market v oblasti zdravotnictví, vše je tedy svázáno přísnými procesy a z toho důvodu můžeme použít pouze certifikované nástroje.

Požadavky

 • Zkušenosti s C++, dobrá orientace v kódu
 • Výhodou C# (WPF, WinForms), Python
 • Výhodou jsou doménové znalosti (oblast Medical, Product Support)
 • Angličtina alespoň na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu (probíhá každodenní komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí)

Co u nás najdeš?

 • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
 • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
 • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://makejvit.cz/lide/
 • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Informace o pozici

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
Evropská 2758/11, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CertiCon a.s., Tereza Sobková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.