Pracujeme na vývoji mobilní aplikace, která umožňuje lékařům monitorovat zdravotní stav pacienta s implantovaným kardiostimulátorem a úpravu funkce kardiostimulátoru tak, aby co nejlépe vyhovoval potřebám pacienta. Projekt má globální dopad, aplikace je využívána na klinikách na všech kontinentech.

Koho hledáme?

V podstatě kohokoliv se zájmem o IT a touhou programovat. Jazyk SPEC byl vyvinutý našim velkým zákazníkem v oblasti zdravotnictví a používá se ve velkém projektu pro tvorbu aplikací pro tablety. Je nám jedno, jestli jsi začátečník nebo již máš nějaké zkušenosti s programováním. Stačí nám tvé odhodlání a jazyk SPEC Tě rádi naučíme.

Nemusíš mít ale obavy o svoji kariéru v oblasti programování. Moc dobře víme, že jazyk SPEC není obecně použitelný, a proto budeme dbát na tvůj rozvoj v běžných programovacích jazycích (C#, C++), abys mohl/a případně začít pracovat i na jiných projektech v naší společnosti.

Náplň práce

Hlavní náplní práce je vývoj aplikací pro tablety s operačním systémem iOS, ale nemusíš mít strach, že o tomto systému nic nevíš. Tvým úkolem bude hlavně algoritmizace požadavků zákazníka a o vše ostatní se postará framework a vývojové prostředí.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

  • Analyzovat požadavky zákazníka a navrhovat vhodná řešení zadání.
  • Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatním kolegy.
  • Určovat finální řešení a implementovat jej.
  • Code review implementací ostatních členů týmu.
  • Opravovat chyby zjištěné při testování anebo při praktickém používání.

Vývojové prostředí

Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio 2017 a jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS).

Použitá technologie

Samotná aplikace se tvoří v proprietárním jazyce SPEC. Jazyk se zapisuje ve formátu XML souboru a je definován pomocí XSD souborů. Vytvořený program je následně interpretován pomocí frameworku, který se stará o správné fungování aplikace na cílovém HW. Framework je napsán v jazyce C# a jeho tvorba není náplní práce na této pozici. Znalost jazyka C# je výhodou pro případ ladění celé aplikace, ale není to podmínkou.

Požadavky

  • Základní znalosti IT, schopnost psát programy (algoritmizace).
  • AJ alespoň B2 se zaměřením na technickou angličtinu, komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí.
  • Výhodou: znalost XML a C#.

Co u nás najdeš?

  • Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití (někdo, koho znáte, může mít kardiostimulátor, pro něhož vytváříme software apod.)
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://makejvit.cz/lide/
  • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

O projektu

Projekty v oblasti zdravotnictví

Projekty se zaměřují hlavně na problematiku poruch srdečního rytmu a prevenci srdečního selhání. Práce inženýrů má široký dopad na (řádově) miliony pacientů po celém světě. Přestože jsou procesy vývoje pro tuto oblast celkem striktní, mají je naši vývojáři i testeři zvládnuté do posledního puntíku.

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
Evropská 2758/11, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CertiCon a.s., Tereza Sobková