Chybí nám v týmu tester/ka, který/á má znalosti a zkušenosti v testování. Nebojí se trošku programovat i když není duší programátor/ka, ale tester/ka. Chce provádět analýzy a porozumět zdravotnické business doméně.

Náplň práce

Spolu s celým týmem zajištuješ, že s projektem, na kterém budeš pracovat, je zákazník z pohledu kvality spokojen a že jsou splněny všechny procesní náležitosti definované týmem, zákazníkem a legislativním rámcem.

Tým je distribuovaný po světě (ČR, USA) a klíčová je komunikace mezi testery, developery a product ownerem. Testuješ informační systém pro lékaře, který zpracovává a zobrazuje data generovaná z kardiostimulátorů.

Pokud Tě baví dlouhé analýzy, týmové debaty s product ownerem o tom, jak dané věci mají fungovat, následné vytváření testovacích scénářů a jejich automatizace, tak jsi doma. Tohle je přesně pro Tebe.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

  • Analyzovat požadavky zákazníka
  • Exploratory testovat
  • Psát skripty
  • Dělat peer review
  • Vyhodnocovat výsledky testů
  • Aktivně komunikovat s týmem
  • Aktivně se účastnit meetingů se zákazníkem (pracuješ v SAFe kontextu)

Vývojové prostředí

  • Používáme různé verze Microsoft Visual Studia
  • Verzovací systém Microsoft Team Foundation Server případně Git

Použitá technologie

  • Selenium framework
  • SpecFlow framework
  • C#
  • MS SQL
  • Microsoft MTM
  • Test Hub

Požadavky

  • OOP jazyk, nejlépe C#
  • Algoritmizační myšlení
  • Pochopení BDD přístupu a jeho následná schopnost implementace
  • Testovací strategie
  • Testovací techniky
  • Anglický jazyk (B2 a vyšší)

Co u nás najdeš?

  • Partu lidí, kteří chtějí dělat na produktech, který mají životní význam a které se dotýkají každého z nás.
  • Skvělé lidi, kamarády. V rámci interního průzkumu proč lidé pracují pro naši společnost byly odpovědi „super lidi“, „mám tu kamarády“ na prvních místech.
  • Relax zónu kde pořádáme různé formální, ale i neformální setkání.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://makejvit.cz/lide/
  • Benefity viz https://makejvit.cz/#benefity

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
Jeremenkova 1211/40b, Olomouc – Hodolany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.