Ve spolupráci se zákazníkem píšeme vývoj SW komponent pro řídící jednotky v automobilovém průmyslu budoucnosti. Tyto řídící jednotky se následně implementují do nákladních vozidel, traktorů a autobusů poháněných hybridními nebo ryze elektrickými agregáty.

Náplň práce

Vývojář u nás má na starost požadavky na vývoj či úpravu svěřené SW komponenty, která je následně implementována do aplikační vrstvy řídící jednotky. Výsledkem jeho práce je kód, který je integrován spolu s ostatními funkcemi do výsledného SW celé řídící jednotky nebo SW pohonného ústrojí vozidla.

Co tedy konkrétně budeš dělat?

  • Analyzovat a spoluvytvářet požadavky na funkcionalitu SW.
  • Navrhovat architekturu a design nových nebo stávajících SW komponent za pomocí Enterprise Architect s využitím návrhových vzorů s ohledem na kvalitu a bezpečnost.
  • Denně komunikovat s vývojovým týmem a koordinátorem projektu.
  • Spolupodílet se na implementaci svěřených SW komponent (v C/C++).
  • Nebudeš se bát vzít na sebe odpovědnost, řešit technické výzvy a dělat technická rozhodnutí na vysoké úrovni.
  • Udržovat si systémový pohled/nadhled a chápat roli nižší vrstvy SW ve spolupráci s HW a aplikační částí SW.
  • Dohledávat si potřebné informace z dostupné dokumentace či manuálů.

Vývojové prostředí

Můžeš pracovat ve Visual Studiu nebo v Eclipse, dle své preference.

Použitá technologie

  • C, C++, make pro vývoj.
  • Enterprise Architect, GIT, ITL Integrity a další nástroje v podobě rozsáhlého automotive toolchainu.

Požadavky

  • Dobrá znalost C/C++ nebo vývoje embedded SW.
  • Angličtina na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu, probíhat bude komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí.
  • Výhodou je znalost Assembleru, práce s microprocesory, znalost komunikace po CAN sběrnici, zkušenosti s vývojem v safety prostředí (MISRA).

Co u nás najdeš?

  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Relax zónu kde pořádáme různé formální, ale i neformální setkání.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočteš zde: https://www.makejvit.cz/#lide
  • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Společnost
CertiCon a.s.
Adresa
Jeremenkova 1211/40b, Olomouc – Hodolany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.