CertiCon a.s.

Před téměř čtvrt stoletím začala v Praze psát svůj příběh společnost, která svým přístupem k vědě a technologiím začala doslova měnit svět. V roce 1996 vznikl CertiCon. Z malé lokální firmy s pár desítkami vývojářů se v průběhu času stala špičková vědecko-technologická společnost. Telekomunikace, zdravotnictví, průmyslová výroba, bezpečnost. To jsou oblasti, ve kterých CertiCon uplatňuje znalosti svých expertů a vyvíjí řešení, která zkvalitňují a zjednodušují životy nás všech.

Jak se nám daří?

Talentovaných lidí
Moderních poboček
Famózních let

Proč k nám?

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světě. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systémů v rámci „chytrých měst“, naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.

CertiCon mapuje cesty, po kterých se zatím nikdo nevydal.

Jak pracujeme?

Příjemné kanceláře v zajímavých lokalitách

Příjemné kanceláře v zajímavých lokalitách

V současné době máme více než 400 zaměstnanců v šesti lokalitách – v Praze, Plzni, Ostravě, Olomouc, Pardubicích a nově i na Slovensku. Nabízíme práci v moderním prostředí s kancelářemi po cca čtyřech lidech. Nedokážeš si představit práci bez dobré kávy a relax zón? Tak to jsi u nás správně!

Jsme pohodáři a parťáci

Jsme pohodáři a parťáci

V CertiConu je přátelská atmosféra, založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se. Můžeš se těšit na hromadu projektových teambuildingů. A na vykání zapomeň.

Rádi si zasportujeme a přispějeme na dobrou věc

Rádi si zasportujeme a přispějeme na dobrou věc

Co může být ještě lepší než pomáhat druhým? Pomáhat druhým sportem! Jednotlivci i týmy z celé společnosti se pravidelně účastní mnoha nejen sportovních a kulturních akcí s cílem pomoci tam, kde je to potřeba. O skvělé společné zážitky není nouze.

Benefity

Týden dovolené navíc

Když měníte svět, je potřeba si čas od času dopřát pořádný relax. My si to rozhodně uvědomujeme a proto je u nás pět týdnů dovolené standardem.

Sick days

Chřipka, angína, nevolnost - zkrátka stav, kdy nedokážeme podat dobrý výkon a je potřeba tělu a mysli ulevit je. Stačí využít sick day.

Možnost práce mimo pracoviště

Občas se hodí zůstat doma a využít čas potřebný k přesunu do práce efektivněji. Pokud není aktuálně vyžadována přítomnost na pracovišti, můžeš pracovat i z domova.

Multisport karta

Zdravé tělo je základ. S naší multisportkou můžeš pravidelně navštěvovat rozmanitá sportovní zařízení.

Stravenkový paušál

Klasické stravenky jsme už vynechali. Nosit papírky v peněžence nám nepřijde příliš pohodlné. Daleko efektivnější je kompenzovat stejný příspěvek rovnou do výplaty.

Penzijní připojištění

Na budoucnost v CertiConu myslíme skoro denně. Tedy minimálně na tu v oblasti vědy a technologie. Je ale potřeba nezapomínat ani na tu vlastní, takže "penzijko" bereme jako příjemný benefit stabilních firem.

Pružná pracovní doba

Ranní ptáče? Nebo spíše noční sova? Máme možnost přizpůsobit si práci dle vlastních preferencí a možností.

Jazykové a oborové kurzy

Vzdělávání je vnímán nejen vedením společnosti jako hlavní benefit pro zaměstnance. Zdokonalit se v jazycích, programování nebo například v marketingu? Žádný problém!

Hrazené studijní volno

Čas na studium je vždy velmi vzácnou komoditou. Mnohdy bývá náročné skloubit školu a zaměstnání, ale velmi si vážíme těch, co to i tak absolvují a vycházíme jim maximálně vstříc.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
3. října
Možnost občasné práce z domova
  CertiCon a.s.
Adresa  Plzeň – Východní Předměstí
3. října

23. září
  CertiCon a.s.
Adresa  Praha – Dejvice
23. září

20. září
Práce převážně z domova
  CertiCon a.s.
Adresa  Olomouc – Hodolany + 1 další lokalita
20. září

S kým budeš pracovat?

Martina Kučerová – foto
Martina Kučerová
SW test inženýr

„Práce v CertiConu mi dává neskutečné množství možností. Pracujeme s moderními technologiemi, a i jako junior mám příležitost se podílet třeba na zátěžovém testování našeho SW a vývoji automatizovaných testů. Kromě práce máme samozřejmě skvělý kolektiv. Kolegové jsou mi vždy ochotní pomoci s jakkoliv zapeklitým problémem, který zrovna řeším. Mohu dál rozvíjet své dosavadní znalosti a práce v krásných moderních kancelářích je prostě radost."

Ing. Adam Ficenec – foto
Ing. Adam Ficenec
SW inženýr

„Práce v CertiConu je jedinečná a zajímavá svým neformálním přístupem k zaměstnancům, který se nemění ani s růstem společnosti. CertiCon pro mě znamená především klidnou jistotu. Na firmě si cením úsilí, které věnuje tomu, aby nemusela propouštět zaměstnance v důsledku světových krizí."

Bc. Pavel Říšský – foto
Bc. Pavel Říšský
SW inženýr

„S CertiConem jsem se seznámil již v průběhu studia na pracovním veletrhu. CertiCon mi umožnil získat první pracovní zkušenosti. Líbí se mi otevřený přístup a rychlost reakce na podněty. Co mě mile překvapilo, je přívětivá kultura; zejména přátelský vztah managementu. CertiCon bych doporučil každému, kdo chce pracovat se schopnými lidmi v pěkném prostředí na smysluplných projektech."

Jak u nás funguje náborový proces?

1

Návázaní spolupráce

Prvním krokem k navázání spolupráce je, že nám o sobě dáte vědět. Stačí na sebe zanechat kontakt na www.makejvit.cz, případně poslat odkaz na váš LinkedIn či přiložit aktuální CV.

2

Zpětná vazba

V následujících dnech se Vám ozveme se zpětnou vazbou. Pokud nás Váš profil zaujme, pozveme Vás na pohovor.

3

Pozvánka na pohovor

Na e-mail obdržíte pozvánku na pohovor s termínem konání a informací, s kým z našeho týmu se setkáte.

4

Osobní či vzdálený pohovor

Následuje pohovor (osobní či vzdálený), kde je ve většině případů přítomen zástupce za projekt, manažer oddělení a zástupce za HR.

5

Finální verdikt

Po pohovoru se od nás nejpozději do týdne dozvíte finální verdikt. Pokud jste uspěl/a, budeme Vás kontaktovat přímo s pracovní nabídkou, případně s pozváním na další kolo pohovoru.

6

Přijetí / Odmítnutí nabídky

Výběrové řízení končí ve chvíli, kdy přijmete či odmítnete naši nabídku. V případě, že nabídku přijmete, spojí se s Vámi HRBP, která s Vámi zajistí informace potřebné k nástupu.

7

Nástup

A jste náš kolega :).

Kde nás najdeš?

Líbí se ti naše firma? Máš štěstí, nabíráme!