CertiCon a.s.

CertiCon je česká vědecko-technologická společnost působící na trhu od roku 1996. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a automatického testování softwaru pro velké mezinárodní klienty z oblasti zdravotnictví, telekomunikací i automobilového či leteckého průmyslu. Mezi vlastní řešení, která vyvíjíme a uvádíme na trh, patří zejména produkty v oblasti počítačového vidění, aplikace pro telemedicínu či systémy pro optimalizaci výroby v rámci iniciativy Průmysl 4.0.

Jak se nám daří?

Talentovaných lidí
Moderních poboček
Famózních let

Proč k nám?

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světě. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systémů v rámci „chytrých měst“, naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.

Jak pracujeme?

Příjemné kanceláře v zajímavých lokalitách

Příjemné kanceláře v zajímavých lokalitách

V současné době máme více než 400 zaměstnanců v pěti lokalitách – v Praze, Plzni, Ostravě, Olomouci a Pardubicích. Nabízíme práci v moderním prostředí s kancelářemi po cca čtyřech lidech. Nedokážeš si představit práci bez dobré kávy a relax zón? Tak to jsi u nás správně!

Jsme pohodáři a parťáci

Jsme pohodáři a parťáci

Ve firmě je přátelská atmosféra, založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se. Můžeš se těšit na hromadu projektových teambuildingů. A na vykání zapomeň.

Rádi si zasportujeme a přispějeme na dobrou věc

Rádi si zasportujeme a přispějeme na dobrou věc

V průběhu roku se zapojujeme do různých sportovních aktivit, jako je futsal, sportovní výzvy či charitativní sportovní akce.

Benefity

Týden dovolené navíc

Sick days

Možnost práce mimo pracoviště

Multisport karta

Coffe & Lounge

Penzijní připojištění

Pružná pracovní doba

Jazykové kurzy

Hrazené studijní volno

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
14. ledna
14. ledna

14. ledna
Možnost občasné práce z domova
  CertiCon a.s.
  Praha – Dejvice
14. ledna

10. ledna
Možnost občasné práce z domova
  CertiCon a.s.
  Praha – Dejvice
10. ledna

S kým budeš pracovat?

Ing. Ondřej Šípka – foto
Ing. Ondřej Šípka
Ředitel divize zdravotnických řešení

Ondřej je zodpovědný za řízení porfolia výrobních a projektových aktivit v oblasti návrhu, vývoje a verifikačního a validačního testování se zaměřením na segment zdravotnictví. „Velmi si vážíme svých zaměstnanců a snažíme se pro ně připravovat takové prostředí, v kterém by se jim dobře pracovalo. Jsme hrdí na to, že v našich týmech máme řadu expertů, kteří mohou předávat své zkušenosti mladším kolegům.“

Bc. Pavel Říšský – foto
Bc. Pavel Říšský
Junior Researcher

Pavel se s námi seznámil již v průběhu studia na pracovním veletrhu. CertiCon mu umožnil získat první pracovní zkušenosti. „V CertiConu se mi líbí otevřený přístup a rychlost reakce na podněty. Co mě mile překvapilo, je přívětivá kultura; zejména přátelský vztah managementu. CertiCon bych doporučil každému, kdo chce pracovat se schopnými lidmi v pěkném prostředí na smysluplných projektech."

Jak u nás funguje náborový proces?

1

Návázaní spolupráce

Prvním krokem k navázání spolupráce je zaslání životopisu na náš e-mail makejvit@certicon.cz či prostřednictvím formuláře u konkrétní pozice na webu makejvit.cz.

2

Zpětná vazba

Nejpozději do týdne obdržíš informaci se zpětnou vazbou. Jestliže nás Tvůj profil zaujme, pozveme si Tě na pohovor.

3

Pozvánka na pohovor

Na e-mail obdržíš pozvánku na pohovor s termínem konání a informací, s kým z našeho týmu se setkáš.

4

Osobní či vzdálený pohovor

Následuje pohovor (osobní či vzdálený), kde je ve většině případů přítomen zástupce projektu, manažer oddělení a zástupce za HR.

5

Finální verdikt

Po pohovoru se od nás nejpozději do týdne dozvíš finální verdikt. Pokud jsi uspěl/a, budeme Tě kontaktovat přímo s pracovní nabídkou, případně s pozváním na další kolo pohovoru.

6

Přijetí / Odmítnutí nabídky

Výběrové řízení končí ve chvíli, kdy přijmeš či odmítneš naši nabídku. V případě, že nabídku přijmeš, spojí se s Tebou HR Business Partnerka, která s Tebou zajistí informace potřebné k nástupu.

7

Nástup

A jsi náš kolega :).

Kde nás najdeš?

Líbí se ti naše firma? Máš štěstí, nabíráme!