CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. is part of FLEETCOR and a market leader in the Czech Republic and Slovakia. Our solutions for the fleet industry, especially fuel cards and telematics, play a key value for businesses across all industries and size. Established in the early nineties, with a tradition over decades we help 35.000+ business, while 2700+ petrol stations accept our petrol cards.

Senior Účetní

Společnost CCS posiluje svůj finanční tým a hledá kandidát(k)y na pozici Senior účetní.

Náplň práce:

  • Koordinace účetních operací a účtování v hlavní knize, v oblasti závazků, pohledávek, fixních aktiv a souvisejících finančních operací
  • Provádění pravidelných kontrol účetních operací
  • Koordinace měsíční a roční statutární účetní závěrky
  • Odpovědnost za bankovní transakce
  • Příprava podkladů pro daňové kontroly a audit
  • Daňová agenda - příprava daňových přiznání k DPH
  • Příprava reportů a analýz pro státní instituce
  • Pomoc při harmonizaci a standardizaci účetních postupů
  • Podílení se na změnách konfigurace účetního systému a zavádění nových verzí
  • Ad-hoc pomoc s interními účetními projekty
  • Zástup vedoucí účetního oddělení podle potřeby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Min. 5 let praxe na pozici Senior účetní ve větší společnosti
  • Velmi dobrá znalost účetnictví dle ČÚS
  • Dobrá znalost MS Excel, Word, Outlook
  • Znalost daňové problematiky (především DPH a DPPO)
  • Zkušenost s tvorbou finančních výkazů, znalost principů závěrkových operací
  • Zkušenost se systémem FEIS výhodou
  • Preciznost, přesnost, dodržování termínů
  • Znalost AJ výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

  • Pět týdnů dovolené
  • Tři sick days
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Systém Cafeterie
  • Firemní akce
  • Masáže na pracovišti
  • Jazykové kurzy
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • a další...

Těším se na Vaše životopisy!

Společnost
CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. / FLEETCOR
Adresa
Voctářova 2500/20a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel