Fleetcor provides fleet solutions, including Telematics (IoT connected vehicles). Fleetcor is a leading global provider of commercial payment solutions. The Company helps businesses of all sizes better control, simplify and secure payment of their fuel, toll, lodging and general payables. It serves businesses, partners and merchants in North America, Latin America, Europe, and Australasia.

Účetní

Do našeho týmu účetních hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici

ÚČETNÍ/ACCOUNTANT

Pracovní náplň:

• párování bankovních výpisů
• zpracování došlých faktur
• příprava platebních deníků
• zaúčtování interních dokladů
• spolupráce na měsíčních závěrkách
• zpracování DPH agendy

Požadujeme:

• min. 1 rok praxe v účetnictví
• komunikativní znalost angličtiny (potřebná zejména k interní komunikaci)
• znalost němčiny výhodou
• ochotu nadále se vzdělávat v oboru účetnictví a daní
• schopnost týmové spolupráce

Na oplátku nabízíme:

• pět týdnů dovolené
• tři sick days
• zvýhodněný mobilní tarif
• systém Cafeterie
• firemní akce
• masáže na pracovišti
• jazykové kurzy
• Multisport kartu
• příspěvek na penzi
a další

Společnost
CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. / FLEETCOR
Adresa
Voctářova 2500/20a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. / FLEETCOR, Václav Němec
Voctářova 2500/20a, 18000 Praha 8 – Libeň, Česká republika
734 765 964