Společnost Capgemini je jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti poradenství, technologií a outsourcingu. Nabízíme služby 200 000 odborníků ve více než 40 zemích se zkušenostmi v oblasti vývoje aplikací, systémové integrace, tvorby internetových portálů, bezpečnosti a quality assurance.
Mezi naše klienty patří nejvýznamnější banky, mobilní operátoři, průmyslové podniky a instituce z vládního sektoru.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí mezinárodní konzultační společnosti a zároveň příjemné pracovní prostředí menší lokální pobočky.

Competence Leader C#

Kdo je competence leader?

Je to člověk, který se doslova vyžívá ve správném návrhovém vzoru psaní kódu. Je ochoten hodiny argumentovat co je čistý kód a proč je daný kód dlouhodobě neudržitelný. Jeho hobby je stále řešit, jak je možné věci zlepšovat a učit se nové technologie. Má za sebou už několik špatně napsaných aplikací a ví, proč to tak už nikdy nedělat. Když vidí “hnusný kód” například:

try

CardInfo c = cf.CreateChannel();

response = c.CardInfo(req);

catch (Exception ex)

tak má velice silné nutkaní to přepsat. Code Monkey je pro něj sprosté slovo.

Proč někoho takového hledáme?

Potřebujeme kolegu, který našemu týmu vývojářů (cca 15 lidí na několika projektech) bude mentorem a pomůže kolegům řešit problémy ve vývoji. Na projektech chceme zlepšit unit testy, code review a návrhové vzory. Navíc budeme rádi, když se zapojí do návrhu architektury nových řešení a pomůže s psaním nabídek. Proto potřebujeme Vás, abyste nám s tímto pomohli.

Jaké technologie používáme?

Snažíme se používat to nejnovější (protože dělat v něčem starém je nuda). .NET Core, Azure využíváme hodně a chceme je dále používat. Některé projekty máme ještě v .NET. Dále klasiku, bez které se .net vývojář neobejde EF, ASP.NET, Javascript, SOAP, REST, Azure Storage, Logic App, C# 7, C# 8, Dependency injection, continuous integration, SQL, Javascript, React, Angular, CSS, WPF. Technologií máme opravdu širokou škálu a je jasné, že nemůžete znát úplně všechny, hlavni je C#. Tasky vedeme v TFS.

Pracujeme například na těchto .net projektech:

https://coolkarta.cz (kapesné pro děti od ČSOB), PSD2 (komplexní API management na platformě Microsoft Azure), …

Co Vás čeká?

O programování nouze nebude, komunikace s kolegy na denní bázi, rozvíjení týmu po technické stránce, plánovat a vybírat vhodná školení, pravidelné meetupy nad novinkami ve světě .net a pomáhat s tím abychom nezastarali. Nastavovat metodiku vývoje. Budete spolupracovat na více projektech, vždy tam kde jste potřeba. Nuda Vás rozhodně nečeká.

Pracovní doba je volnější, jsme lidé a vždy se domluvíme. Home Office je samozřejmě možný, ale vzhledem k této pozici je potřeba, aby Competence Leader byl k dispozici kolegům více než jako samostatný vývojář.

Co požadujeme?

  1. Umění googlit (stackoverflow)
  2. Zkušenosti s vývojem větších i menších projektu v .NET, například WCF, ASP.NET, REST, SOAP atd.., prostě hromada webových technologii
  3. Zapadnout do našeho týmu super lidí
  4. Všeobecný přehled nad technologiemi a velký zájem se posouvat dál
  5. Ochotu předávat znalosti
  6. Být respektovaným leaderem, za kterým nemají kolegové problém přijít pro radu
  7. Mít zkušenosti s návrhem architektury .NET řešení

S kým budete pracovat?

Všichni si tykáme i s vedením. V .NET tymu je nás okolo 15. Spolupracovat budete i s ostatními competence leadery, jako je Java, SQL, atd… Troufáme si říci, že na každou tuto disciplínu máme guru ve svém oboru. Tým .NET je mix jak seniornějších, tak juniornějších vývojářů a všichni jsou nadšení programátoři.

Tak teď už nám jen zašlete své CV a budeme se těšit na setkání.

Chcete se dozvědět o životě v Capgemini?

Více informací naleznete na našich stránkách: solution.capgemini.cz
nebo sociálních sítích:

LinkedIn: www.linkedin.com/company/capgemini-czech-republic
Facebook: www.facebook.com/CapgeminiCZ/

Instagram: https://www.instagram.com/capgeminiczechrepublic/
Twitter: twitter.com/capgemini_cz

Atmoskop: https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/2942806-capgemini-czech-republic-s-r-o#atmosfera

Společnost
Capgemini Czech Republic s.r.o.
Adresa
Evropská 2588/33a, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Capgemini Czech Republic s.r.o., Markéta Hynková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.