Společnost Capgemini je jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti poradenství, technologií a outsourcingu. Nabízíme služby 190 000 odborníků ve více než 40 zemích se zkušenostmi v oblasti vývoje aplikací, systémové integrace, tvorby internetových portálů, bezpečnosti a quality assurance.
Mezi naše klienty patří nejvýznamnější banky, mobilní operátoři, průmyslové podniky a instituce z vládního sektoru.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí mezinárodní konzultační společnosti a zároveň příjemné pracovní prostředí menší lokální pobočky s mladým kolektivem.

Java Developer >>bankovnictví<<

Zajímá Vás, jak funguje elektronické bankovnictví a co vše skrývá middleware? Tato pozice je vhodná, jak pro nováčky v bankovním IT, tak pro programátory, kteří se již v tomto sektoru pohybují. Přijďte si pohovořit o Vašem možném zapojení do projektů, náš česky mluvící tým hledá nového kolegu.

Náplň práce:
• řešení zadaného modulu na základě navržené architektury;
• spolupráce na návrhu architektury;
• intenzivní komunikace s ostatními členy týmu pro vytvoření plně funkčního řešení;
• dodání plně funkčního modulu řešení ověřeného "unit-testy".

Očekávané znalosti a dovednosti:
• praktické zkušeností s vývojem v Java EE;
• Maven a GIT;
• Spring a Hibernate nebo EJB 3.x;
• uživatelská znalost Unix-like systémů;
• základní znalost SQL databází;
• znalost některého z enterprise aplikačních serveru (Websphere App.Srv., Glassfish, Jboss);
• orientace v Java EE standardech;
• zkušenost s návrhem architektury enterprise řešení;
• komunikativní znalost anglického jazyka.

Výhodou:
• Zájem a ochota učit se nové technologie

Co nabízíme?
• zázemí mezinárodní společnosti;
• pracovní prostředí menší lokální pobočky;
• mladý přátelský kolektiv;
• možnost vzdělávat se a kariérně růst;
• flexibilní pracovní dobu a možnost home office;
• zajímavé projekty nejen v bankovnictví.

Chcete se dozvědět více o životě v Capgemini?
Více informací o naší společnosti naleznete na stránkách: solution.capgemini.cz
nebo sociálních sítích:

LinkedIn: www.linkedin.com/company/capgemini-czech-republic
Facebook: www.facebook.com/CapgeminiCZ/
Twitter: twitter.com/capgemini_cz

Společnost
Capgemini Czech Republic s.r.o.
Adresa
Evropská 2588/33a, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Capgemini Czech Republic s.r.o., Markéta Hynková