Capgemini Czech Republic s.r.o.

Capgemini Czech Republic belongs to the global Capgemini group focused on consulting, IT technology and digital transformation. We have been operating for 55 years and our team consists of over 300,000 employees. We have been a partner of leading banks and insurance companies on the Czech market for more than 20 years. We offer our employees the background of an international consulting company and the pleasant working environment of our local offices in Prague, Brno and Ostrava.

Capgemini v číslech

let slavíme od založení
v tolika zemích je Capgemini zastoupeno
nás pracuje právě pro Capgemini

Našim zaměstnancům nabízíme:

We offer a space for self-realization, further development (certifications, etc.), and a door open to ideas! The advantage of Capgemini is our shared international know-how.

We are happy to gradually involve you in all parts of development and teach you technologies you don't know yet. Every solution at Capgemini has a different architecture, so you'll gain a lot of experience that would otherwise take a long time to gain.

We'll support you to push yourself further and help you get certifications! The advantage of an international company is that it offers both know-how and diverse opportunities across branches.

We offer and we are fans of flexibility and trust. Working hours are relaxed and home office is of course possible. The most important thing is that YOUR work is delivered on time and with quality.

There is a relaxed atmosphere at Capgemini. We relax on the beautiful Mayhouse terrace or our own relax room with a foosball. You also have a free entrance to a fitness studio in the office building.

 Except that, we organize a company breakfast every second week! 😊

Najdeš u nás:

Flexibilitu + home office

Work-life balance pro nás není jen buzz word :-). Krom flexibilního režimu a home officů nabízíme i 5. týden dovolené.

Možnost vzdělávat se a růst

Podpoříme Tě v dalším rozvoji: disponujeme širokou škálou školení a interních certifikací + máme i vlastní univerzitu, kam se vydávají ti nejaktivnější z nás.

Neformální & stabilní prostředí

Mezi firemní hodnoty patří Team Spirit a Fun, na čemž si zakládáme...ale stabilita nám pro legraci není ;-).

Zázemí mezinárodní společnosti

Zapojíme Tě do zajímavých lokálních projektů a často se nabízí i mezinárodní příležitosti ve spolupráci s dalšími pobočkami Capgemini.

Kolegy ~ přátele

Přidej se do týmu kolegů, kteří Ti vždy rádi pomůžou a po práci Tě přiberou na pivo nebo třeba na lezeckou stěnu :-)

Know How

S námi si rozšíříš znalosti - a to nejen co se technologií týká. Pomůžeme Ti zorientovat se v "business" světě (v bankovnictví & kapitálových trzích).

Video

Koho hledáme?

24. ledna
  Capgemini Czech Republic s.r.o.
Adresa  Praha – Nusle
24. ledna

S kým budete pracovat?

Vlaďka – foto
Vlaďka
Marketing & Communication Specialist

Líbí se mi, že máme v Capgemini volnou ruku, kolegové jsou otevřeni mým nápadům a pokud je práce dobře a včas odvedená, nikdo neřeší, jestli jsme v práci od 9 do 5.

Sebastián – foto
Sebastián
IT Analyst

Keďže som eště stále študent v poslednom ročníku, musím deliť svoj čas na polovicu, čo sa mi vďaka nastaveného work-life balance režimu darí veľmi dobre.

Martin – foto
Martin
Junior Java Developer

"Oslovila mne otevřenost Capgemini s jejím Trainee programem pro lidi bez praxe. Díky tomu jsem dostal i já šanci se seznámit s moderními technologiemi a proniknout do IT světa."

Kudy vede cesta do Capgemini

1

Nejdřív nám pošli svoje CV

Pokud bys nenašel/nenašla pozici, po které toužíš, CV pošli rovnou na email naší recruiterky Romči - romana.silova@capgemini.com :)

2

Zavoláte si s Romčou

...a ta s Tebou probere, co by Tě zajímalo a domluvíte spolu termín pohovoru.

3

Setkáš se se svým týmem

Výběrová řízení děláme většinou dvoukolová, na pohovorech setkáš nejen s HR a Tvým budoucím manažerem, ale také se seniorem ze Tvé kompeteční/technologické linie.

4

Plácneme si?

Do týdne (spíše však dříve) dáváme vědět zpětnou vazbu z pohovoru nebo už rovnou sdílíme parametry pracovní nabídky. :-)

Nabízíme zaměstnání v Praze, Brně a Ostravě

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.