Capgemini Czech Republic s.r.o.

Capgemini Czech Republic patří do celosvětové skupiny Capgemini s více jak 270 000 zaměstnanci, se zaměřením na oblast poradenství, IT technologie a digitální transformaci. Na českém trhu jsme více jak 20 let partnerem předních bank a pojišťoven. Svým klientům pomáháme růst prostřednictvím poradenství a hotových řešení či řešení přímo na míru. Našim zaměstnancům nabízíme zázemí mezinárodní konzultační společnosti a zároveň příjemné pracovní prostředí lokálních poboček v Praze, Brně a Ostravě.

Capgemini v číslech

let slavíme od založení
v tolika zemích je Capgemini zastoupeno
nás pracuje právě pro Capgemini

Najdeš u nás:

Flexibilitu + home office

Work-life balance pro nás není jen buzz word :-). Krom flexibilního režimu a home officů nabízíme i 5. týden dovolené.

Možnost vzdělávat se a růst

Podpoříme Tě v dalším rozvoji: disponujeme širokou škálou školení a interních certifikací + máme i vlastní univerzitu, kam se vydávají ti nejaktivnější z nás.

Neformální & stabilní prostředí

Mezi firemní hodnoty patří Team Spirit a Fun, na čemž si zakládáme...ale stabilita nám pro legraci není ;-).

Zázemí mezinárodní společnosti

Zapojíme Tě do zajímavých lokálních projektů a často se nabízí i mezinárodní příležitosti ve spolupráci s dalšími pobočkami Capgemini.

Kolegy ~ přátele

Přidej se do týmu kolegů, kteří Ti vždy rádi pomůžou a po práci Tě přiberou na pivo nebo třeba na lezeckou stěnu :-)

Know How

S námi si rozšíříš znalosti - a to nejen co se technologií týká. Pomůžeme Ti zorientovat se v "business" světě (v bankovnictví & kapitálových trzích).

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
14. října
Možnost občasné práce z domova
  Capgemini Czech Republic s.r.o.
  Praha – Nusle
14. října

13. října
Možnost občasné práce z domova
  Capgemini Czech Republic s.r.o.
  Praha – Nusle
13. října

13. října
Možnost občasné práce z domova
  Capgemini Czech Republic s.r.o.
  Brno – Dolní Heršpice + 2 další lokality
13. října

S kým budete pracovat?

Adam – foto
Adam
Seniorní Java vývojář

Zajímavé projekty, pohodoví a zkušení kolegové, lidský přístup - to jsou pro mne hlavní důvody, proč mě práce v Capgemini motivuje a baví. S novými projekty si rozšiřujeme znalosti ve všech směrech, takže dlouhodobá rutina zde určitě nehrozí. Navíc - být u růstu pobočky v Ostravě - je také skvělá zkušenost.

Vašek – foto
Vašek
Juniorní Java/Angular vývojář

V Capgemini jsem začal pracovat při studiu - nejdříve na zkrácený úvazek a následně jsem bez problému přešel na plný. Nastupoval jsem jako juniorní Javista, díky druhému projektu jsem se pak rozkoukal i v Angularu. Ve firmě panuje velmi přátelská atmosféra napříč pozicemi i věkovými skupinami. Velmi příjemně mě překvapilo, že je ze strany společnosti kladen důraz i na rozvoj a vzdělávání.

Olha – foto
Olha
.NET vývojářka

Před dvěma lety jsem se připojila do skvělého .NET týmu působícího hlavně na pražské pobočce Capgemini. Jsem moc ráda, že pracuji pro společnost, kde můžu dál profesně růst díky zajímavým projektům, navíc v týmu přátelských a zábavných kolegů. Firma pro nás pořádá různorodé akce - kvízy, fotbálkové challenge apod, což je velké plus.

Kudy vede cesta do Capgemini

1

Nejdřív nám pošli svoje CV

Pokud bys nenašel/nenašla pozici, po které toužíš, CV pošli rovnou na email naší recruiterky Hanky - hana.bazikova@capgemini.com.

2

Zavoláte si s Hankou

...a ta s Tebou probere, co by Tě zajímalo a domluvíte spolu termín pohovoru.

3

Setkáš se se svým týmem

Výběrová řízení děláme většinou jednokolová, na pohovoru se tedy setkáš nejen s HR a Tvým budoucím manažerem, ale také se seniorem ze Tvé kompeteční/&technologické linie.

4

Plácneme si?

Do týdne (spíše však dříve) dáváme vědět zpětnou vazbu z pohovoru nebo už rovnou sdílíme parametry pracovní nabídky. :-)

Nabízíme zaměstnání v Praze, Brně a Ostravě

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.