Společnost Canon CZ, s.r.o., přední dodavatel produktů a řešení pro zpracování obrazu, hledá pro posílení týmu Servisu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK pro profesionální a kancelářská tisková zařízení

Klíčová odpovědnost:

Příjem požadavků a následný výkon instalací, pravidelné údržby a opravy tiskových zařízení za účelem zajištění plynulých servisních služeb společnosti Praha a Střední Čechy.

Vaším úkolem bude:

  • Instalace, údržba a oprava tiskových zařízení
  • Instalace a oprava HW Controllerů (PC techniky)
  • Instalace a oprava operačního SW
  • Komunikace a aktivní spolupráce s dispečinkem na každodenní bázi
  • Identifikace závad a rozhodování o způsobu provedení opravy zařízení dle nastavených postupů
  • Rozhodování o případném nevhodném postupu obsluhy v rozporu se servisní smlouvou
  • Komunikace se zákazníkem s cílem zajištění jeho spokojenosti
  • Informování klientů o souvisejících servisních a dalších produktech Canon u zákazníka
  • Aktivní přístup a zodpovědnost za budování pozitivního vztahu s klienty
  • Držení servisních pohotovostí

Jaké znalosti a zkušenosti oceníme:

  • Znalost elektrografie
  • Znalost barevného a černobílého tisku a správy barevného managementu
  • Odborné znalosti z oblasti IT (HW, SW, sítě)
  • Odborné vzdělání s elektro zaměřením nebo víceletou zkušenost v oboru
  • Praxe v oboru nebo v oboru z oblasti elektroservisu
  • Zkušenost s prací a instalací výpočetní techniky
  • Znalost odborné angličtiny (schopnost používat a využívat servisní manuály a další technickou dokumentaci v angličtině)
  • Platnost zkoušek pro samostatnou práci na elektrozařízení min. do 1kV - vyhl. 50 (§5 ev. §6)
  • Řidičský průkaz sk. B s minimálně dvouletou praxí
  • Ochota držet pohotovostní služby

  • Zájem o technologie. aktivní přístup a zodpovědnost za budování pozitivního vztahu s klienty

Co získáte, jaké je to v Canon:

  • Čeká vás tým příjemných kolegů se širokým spektrem znalostí a ochotou se o ně podělit
  • Služební automobil i k soukromým účelům, dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity, penzijní připojištění, jazykové kurzy a spoustu dalších benefitů
  • Zázemí velké a silné společnosti, kulturu, kde sdílíme naše úspěchy a umíme se poučit i z případných chyb

Zaujala vás pozice? Pošlete nám životopis a přidejte informaci proč právě vy. Těšíme se na vás.

Společnost
CANON CZ s.r.o.
Address
Jankovcova 1595/14, Praha – Holešovice
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: English (Basic)
Benefits: Bonuses, Car for private purposes, Cell phone, Discount on company products / services, Notebook, Contributions to the pension / life insurance, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Refreshments on workplace, Contribution to sport / culture / leisure, Education allowance, Sick days, Corporate events
Listed in: IS/IT: System and HW administration, Mechanical engineering, Publishing, press, and printing, Mechanic, HW technician, Mechanical engineer, Service technician
Employment form
Employment form: Full-time work
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer