Společnost Canon CZ, s.r.o., přední dodavatel produktů a řešení pro zpracování obrazu, hledá do týmu B2C (produkty foto - video) novou kolegyni nebo kolegu na pozici:

PRODUCT MANAGER / inkoustové tiskárny

Co budete dělat:

  • Připravovat prodejní cíle a strategii pro přidělenou skupinu produktů (inkoustové tiskárny)
  • Zodpovídat za rozpočet pro danou skupinu produktů
  • Plánovat prodejní akce zaměřené na podporu prodeje a rozvoj trhu
  • Připravovat konkrétní marketingové aktivity, následně je realizovat ve spolupráci s marketingovým týmem
  • Spolupodílet se na přípravě akcí pro zákazníky s cílem zvýšení prodeje a prezentace firmy
  • Budete mapovat trendy trhu a požadavky zákazníků, monitorovat konkurenci
  • Součástí pozice je příprava reportů a analýz, práce s daty a firemními systémy na denní bázi
  • Identifikovat nové obchodní příležitosti v rámci B2C a B2B
  • Spolupracovat na jednotné prodejní strategii v rámci regionu 4CE (Čechy, Slovensko, Polsko, Maďarsko)

Jaké zkušenosti oceníme:

  • Zkušenost s PM, ideálně z retailu z oblasti spotřební elektroniky
  • Znalost marketingových nástrojů (e-commerce, digitální marketing)
  • Obchodní cítění, benefitem je praxe z obchodní pozice
  • Analytické myšlení, kladný vztah k Excelu a firemním systémům
  • Hledáme týmového hráče s otevřenou myslí a proaktivním přístupem

Jaké je to v Canon, co nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v příjemném týmu, svobodu vyzkoušet si nové věci
  • Veškerou podporu, kterou potřebujete, abyste mohli naplno využít svůj talent, včetně zaškolení ušitého na míru
  • Další tréninky a opravdovou příležitost k osobnímu i profesnímu růstu
  • Kulturu, kde sdílíme naše úspěchy a umíme se poučit i z případných chyb

Zaujali jsme vás? Neváhejte nám poslat svůj životopis a přidejte informaci o tom proč právě vy. Těšíme se, že o vás uslyšíme ...

Společnost
CANON CZ s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1595/14, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Brand manager, Product Manager, Product Specialist, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel