Společnost Canon CZ, s.r.o., přední dodavatel produktů a řešení pro zpracování obrazu, hledá pro posílení svého týmu novou kolegyni nebo kolegu na zkrácený úvazek (32 hod/týden) na pozici:

Sustainability Specialist

Vaše klíčová odpovědnost:

Klíčovou odpovědností této pozice je podporovat a koordinovat realizaci strategie udržitelnosti, ISO politiky a GDPR norem a procesů společnosti v souladu s regionálním nastavením.

Vaším úkolem bude:

  • Vedení a optimalizace procesů a činností společnosti Canon CZ a Canon Slovakia z hlediska nastavování a dodržování předmětných norem a předpisů v rozsahu ISO certifikace 14001,9001,27001 a 50001 a dalších Interních předpisů společnosti
  • GDPR legislativa, monitorování dodržování předpisů GDPR v návaznosti na odběratele a dodavatele společnosti Canon CZ a Canon Slovakia, zaznamenávání incidentů a odpovědnost za jejich vyřešení ve spolupráci s právním oddělením
  • Vedení příslušných interních/externích auditů
  • Spolupráce při naplňování lokální strategie v oblasti udržitelnosti v souladu s nadnárodními cíli regionu EMEA /DRBG
  • Zaškolování nových zaměstnanců v oblasti sustainability a řízené certifikace společnosti, koordinace CSR aktivit
  • Koordinace nakládání s odpady společnosti – waste management, vedení statistik, příprava podkladů pro DRBG Sustainability oddělení, zajištění procesu řízené recyklace
  • Spolupráce s oddělením Procurementu při zajišťování souvisejících školení pro zaměstnance
  • Spolupodílení se na přípravě budgetu za Canon CZ a Canon SK společně s týmem Financí
  • Spolupráce s týmem Marketingu při zajišťování akcí podporujících enviromentální aktivity
  • Zavádění dalších certifikací (např. SOC2, TISAX) na základě specifických požadavků obchodních divizí společnosti
  • Administrace EPS systémů, pravidelná reportní činnost, spolupráce s externími poskytovateli a konzultanty, spolupráce při auditech (zajištění podkladů, výrobků apod.)
  • Podpora udržitelných a ekologických principů v kancelářích firmy
  • Organizace dobrovolných aktivit zaměstnanců zaměřených na ochranu životního prostředí

Jaké znalosti a zkušenosti oceníme:

  • Odbornou znalost a orientaci v dané problematice
  • Vztah k oboru, zkušenosti z obdobných pozic
  • Perfektní znalost ISO systémů 9001, 27001, 14001 a příslušné legislativy v kontextu obchodní činnosti a cílů společnosti
  • Orientaci v procesním nastavení korporátní společnosti a příslušné administraci
  • Komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem
  • Uživatelskou znalost MS Office, výhodou je zkušenost s EPS systémy
  • Pečlivost, analytické myšlení a schopnost přemýšlet v souvislostech
  • Komunikační dovednosti, schopnost formulovat myšlenky a závěry z jednání

Jaké je to v Canon, co nabízíme:

  • Příjemný tým kolegyň a kolegů, kteří jsou odborníky ve svém oboru a kdykoli se rádi podělí o své znalosti a zkušenosti
  • Veškerou podporu, kterou potřebujete pro Váš rozvoj, včetně zaškolení ušitého na míru
  • Kulturu, kde sdílíme naše úspěchy a umíme se poučit i z případných chyb
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis spolu s informací o Vaší motivaci.
Těšíme se, že o Vás uslyšíme ...

Společnost
CANON CZ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Auditor, Specialista ISO, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel