Společnost Canon CZ, s.r.o., přední dodavatel produktů a řešení pro zpracování obrazu, hledá pro posílení týmu B2B Marketing nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Product Business Developer (SW řešení)

Hledáte pestrou a zajímavou pozici v IT? Staňte se součástí produktového týmu, který na základě špičkových HW a SW technologií Canon tvoří dokumentový svět pro české a slovenské kanceláře budoucnosti. Nabízíme to nejlepší cloudové řešení pro zákazníky a obchodní partnery všech velikostí, Output Management a SW technologie pro řízenou digitalizaci a tisk dokumentů. Pokud Vás baví práce v mezinárodním týmu a prostředí, rádi hledáte nové cesty, žijete cloudovými technologiemi, zajímá vás souboj starých božstev papíru s novými digitálními modlami cloudu a troufáte si tuto bitvu ovlivnit, čtěte dále.

Co budete dělat:

  • S touto pozicí vstoupíte do klubu vyvolených srdcařů, kteří jsou respektováni jako odborníci v širokém okolí a přímo ovlivňuji úspěch svěřeného portfolia v našich končinách.
  • Vaším portfoliem bude softwarové řešení pro správu tisku a digitalizace dokumentů. Budete navrhovat ideální varianty systému pro správu tisku a procesů skenování a vytěžování dat ze skenovaných dokumentů, založené na on-premise a cloudových technologiích (uniFLOW server a uniFLOW Online).
  • Vašimi interními zákazníky budou především obchodní týmy Canon, jejich odbornou součástí budete při komunikaci s koncovými zákazníky a obchodními partnery (např. prezentace na showroom, školení).
  • Budete se spolu s kolegy podílet na odstranění technických problémů a implementaci individuálních úprav systémů a eskalovat takové požadavky do systému dodavatele.
  • Vaší oporou bude kromě znalostních bází a mezinárodní skupiny expertů také tým konzultantů, se kterým budete v pravidelném kontaktu, především produktový a marketingový tým Canon, jehož budete nedílnou součástí. Tým, který má cíl formovat trh a veškeré nápady převádět v obchodní úspěch.

Znalosti a zkušenosti, které oceníme:

  • Technické vzdělání, nejlépe zaměřené na IT
  • Znalost operačních systémů MS Windows / MS Server
  • Znalost prostředí MS365
  • Orientace v síťové problematice a síťových protokolech
  • Schopnost srozumitelně a jednoduše komunikovat komplexní problematiku
  • Schopnost systematicky evidovat a řešit SW incidenty a požadavky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Klíčová je ambice učit se novým věcem a rozšiřovat své IT znalosti
  • Hravost, kreativita, spolehlivost a vstřícnost vůči zákazníkovi

Výhodou, ne však podmínkou, je:

  • Praxe z pozice IT specialisty nebo administrátora
  • Zkušenost s tiskovými technologiemi (tiskový jazyk, správa a údržba tiskového parku…)
  • Zkušenosti se systémy pro řízení tisků (uniFLOW, SafeQ, MyQ, OptimiDoc či jinými)
  • Zkušenosti s fungováním DMS / ECM systémů
  • Zkušenost se skenováním a vytěžováním dokumentů
  • Zkušenost s poskytováním podpory interním/externím zákazníkům
  • Zkušenosti s řízením IT projektů

Jaké je to v Canon, co nabízíme:

  • Práci v týmu zkušených profesionálů
  • Příležitost rozvinout svůj talent a naučit se spoustu nového
  • Cestování a školení v zahraničí
  • Zajímavou a pestrou práci v různorodém prostředí- správu a nastavování velkého množství tiskáren, rozvoj znalostí z oblasti skenování a digitalizace, virtualizované prostředí pro SW simulace

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nám poslat svůj životopis a přidejte informaci o tom proč právě Vy. Těšíme se, že o Vás uslyšíme ...

Společnost
CANON CZ s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1595/14, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, IT konzultant, Project Manager, Business Development Manager, Produktový manažer, Product owner, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel