BWI Czech Republic s.r.o. je součástí mezinárodního uskupení BWI Group, které se specializuje na navrhování a produkci aktivních, pasivních tlumičů, brzdových systémů a podvozků pro světový dopravní trh.

Specialista řídících systémů - engineering

Vaším úkolem bude :

· Plánování a realizace projektů v oblasti kontroly týkajících se provozní optimalizace a modernizace

výrobního procesu

· Specifikace a požadavky na nákup a implementaci nových strojů / zařízení

· Spolupráce s jinými technology v rámci projektů rozvoje výrobního procesu

· Správa dokumentace strojů

Základní požadavky:

· Orientace v technických výkresech

· Zkušenosti v automotive vítány

· Znalost programování PLC a HMI zařízení (AB a Siemens)

· Vyhláška 50/1978 Sb. výhodou

· Schopnost pracovat v týmu

· Velmi dobré analytické schopnosti

Společnost
BWI Czech Republic s.r.o.
Adresa
K Hradišti 168/4, Cheb – Hradiště
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager, Programátor, Strojní inženýr, Technik výroby, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

BWI Czech Republic, s.r.o., Milena Kubiková
K Hradišti 168/4, 350 02 Cheb, ČR
736 513 589