Nabízíme

  • Příležitost pro maminky, které potřebují ráno odvést a odpoledne vyzvednout svá dítka
  • Šance pro všechny, kteří z různých důvodů nemohou pracovat 8 hodin denně
  • Podporu ve formě fixního základu a motivační bonusy za efektivní práci
  • Díky nadstandardním provizím z prodeje stejný výdělek za 6 hodin jako jinde za full time
  • Standardní pracovní smlouvu, nikoli DPČ
  • Po zapracování 50 % home office
  • Spolupráci na novém unikátním projektu podpořeným silným brandem časopisu Můj dům
  • Zázemí stabilní společnosti, pro kterou je důležitá spokojenost zaměstnanců
  • Dostatečně velkou databázi (nemusíte si shánět své vlastní kontakty a zaměříte se na prodej jako takový)
  • Dotovanou Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelné teambuildingy a firemní akce
  • Uplatnění Vašich komunikačních a prodejních dovedností
  • Profesní a kariérní rozvoj

Náplň práce

  • Akvizice nových klientů v oblasti stavebnictví
  • Prodej může proběhnout v rámci online hovoru nebo telefonicky, případně i face to face
  • Návazná komunikace s klienty pro získání zpětné vazby
  • Možnost upsellu u stávajících klientů a tedy dalšího výdělku
  • Profesionální reprezentace časopisu Můj dům
  • Administrativní činnost spojená s vyřízením zákaznických požadavků

Očekáváme

  • Výborné komunikační a prodejní dovednosti
  • Češtinu nebo slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího
  • Spolehlivost a profesionální přístup
  • Zájem o oblast bydlení
  • Zájem o oblast marketingu
  • Zkušenost v segmentu B2B vítána

Společnost
Business Media One, s.r.o.
Adresa
Nádražní 762/32, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Prodejce po telefonu/Telesales, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Business Media One, s.r.o., David Veselák
771 261 623