Švýcarská rodinná společnost Bühler je hlavním světovým dodavatelem výrobních linek určených k produkci mouky, sladu, krmiv, těstovin, čokolády, zpracování biomasy a odlévání hliníku.

Přibližně 65% celosvětově sklizeného obilí se zpracovává na Bühlerových mlýnech, přibližně 50% všech světlometů silničních vozidel je metalizováno na strojích Bühler. Každý den přicházejí miliardy lidí do kontaktu s technologiemi společnosti Bühler, aby pokryly své základní potřeby pro stravu, mobilitu nebo komunikaci.

Servisní technik na tlakové lití / Field Service Technician

Pro naší pobočku v Praze hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici Servisní technik

Oblast působení: Česká republika a střední Evropa

Náplň práce:

  • Zprovoznění, údržba a revize strojů na lití a periferních zařízení
  • Montáže strojů a zařízení, jejich uvádění do provozu
  • Optimalizace procesů pro zákazníky
  • Probíhající servisní a opravářské práce
  • Pohotovostní servis

Váš profil:

  • Dokončené technické vzdělání (provozní elektrikář, strojní zámečník, mechatronik)
  • Odborné zkušenosti s obsluhou a údržbou strojů
  • Časová flexibilita, velká ochota mezinárodně cestovat
  • Týmově orientovaná a komunikativní osobnost
  • Výborná znalost českého jazyka a anglického jazyka, znalost jiného jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz třidy B, výhodou třidy E
  • Ochota pracovat příležitostně o víkendech
  • Chuť se učit novým věcem

Co nabízíme:

  • Pestrá a mnohostranná práce
  • Možnost zaučení a dalšího vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení s atraktivními zaměstnaneckými výhodami
  • Služební vozidlo, firemní telefon pro soukromé účely, notebook
  • Přátelský kolektiv
  • Úspěšná firma se stabilní budoucí perspektivou

Budeme se těšit na Váš životopis v anglickém jazyce, pokud jste se v tomto profilu rozpoznal/a a chtěl/a byste být součást našeho týmu.

Field Service Technician

Role responsibilities:

  • Commissioning, maintenance and revision of die casting machines and peripheral equipment
  • Assembly of machines and plants
  • Carrying out commissioning
  • Process optimization at the customer
  • Ongoing service and repair work at our customers' premises
  • Emergency service on the machines

Required Qualification

  • Completed technical education (electrician, machine fitter or mechatronics technician)
  • Professional experience in the service and maintenance of machines
  • High willingness to travel internationally and flexibility
  • Team orientation and communicative behavior
  • Fluent in Czech and English, other languages would be an advantage
  • Driving license class B prerequisite desirable E to B
  • Crane and forklift certified
  • On-call duty at weekends at certain intervals

Benefits

  • International and successful company with sustainable prospects for the future
  • Wide technical & modern environment with interesting challenges
  • Professional environment with an open communication culture
  • Exciting development and training opportunities
  • Great and dynamic work environment
  • Motivated and efficient team
  • Company car incl. private use, mobile phone, computer etc

In case you do identify yourself with this profile and want to work in a successful team, we are looking forward to receiving your application.

Společnost
Bühler Praha s.r.o.
Address
Jihlavská 1558/21, Praha – Michle
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: Czech (Proficient), English (Intermediate)
Benefits: Bonuses, Cell phone, Notebook, Flexible start/end of working hours, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Cafeteria, Refreshments on workplace, Contribution to sport / culture / leisure, Opportunity to work up hours, Foreign business trips
Listed in: Electrical and power engineering, Mechanical engineering, Manufacturing and industry, Electrician, Electrician, Electrical fitter, Mechanic, Engine / machine fitter
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Limited (temporary)
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Bühler Praha s.r.o., Miriam Zábrženská