Švýcarská rodinná společnost Bühler je hlavním světovým dodavatelem výrobních linek určených k produkci mouky, sladu, krmiv, těstovin, čokolády, zpracování biomasy a odlévání hliníku.

Přibližně 65% celosvětově sklizeného obilí se zpracovává na Bühlerových mlýnech, přibližně 50% všech světlometů silničních vozidel je metalizováno na strojích Bühler. Každý den přicházejí miliardy lidí do kontaktu s technologiemi společnosti Bühler, aby pokryly své základní potřeby pro stravu, mobilitu nebo komunikaci.

Design Engineer - Electrical/Návrhář elektrických rozvaděčů

Do našeho týmu hledáme zkušeného návrháře elektrických panelů a rozvaděčů pro naše továrny po celém světe.

Co bude vaším úkolem:

  • Budete navrhovat elektrotechnické zabezpečení pro správu závodu
  • Vaším ukolem bude výpočet a návrh elektrických panelů a rozvaděčů - switchgears
  • Budete mít na starosti podporu instalace a uvedení do provozu
  • Také budete spoluprácovat s mechaniky a dalšími softwarovými inženýry

Co od vás očekáváme:

  • Máte technické nebo elektrotechnické vzdělání
  • Máte minimálně základní znalost elektrických obvodů
  • Jste náš člověk, pokud máte dobrou znalost obecného IT prostředí a operačních systémů Windows
  • Baví vás pracovat samostatně i v týmu
  • Neodkládáte věci a dotahujete je do konce
  • Orientace na zákazníka
  • Dokážete se dobře vyjadřovat (písemně i ústně) v angličtině nebo němčině
  • Budeme rádi, když máte zkušenost s automatizací procesů (systém řízení procesů, vizualizační systémy)

Na co se můžete těšit:

  • Pro všechny nováčky nabízíme kvalitní vstupní školení a možnost dalšího vzdělávání
  • Čeká vás zajímavá a různorodá práce
  • Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení s atraktivními zaměstnaneckými výhodami
  • Přátelský kolektiv
  • Na práci v úspěšné firmě se stabilní a budoucí perspektivou

Pokud chcete být součásti mezinárodní firmy, která určuje trend ve zpracování stravy (např. zpracováni hmyzu pro protein) a vývoji nejnovějších technologií v automobilovém průmyslu (baterie pro Teslu), tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

www.buhlergroup.com

Společnost
Bühler Praha s.r.o.
Adresa
Jihlavská 1558/21, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Programátor, Revizní technik, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bühler Praha s.r.o., Miriam Zábrženská