Švýcarská rodinná společnost Bühler je hlavním světovým dodavatelem výrobních linek určených k produkci mouky, sladu, krmiv, těstovin, čokolády, zpracování biomasy a odlévání hliníku.
Přibližně 65% celosvětově sklizeného obilí se zpracovává na Bühlerových mlýnech a přibližně 50% všech světlometů silničních vozidel je metalizováno na strojích Bühler. Každý den přicházejí miliardy lidí do kontaktu s technologiemi společnosti Bühler, aby pokryly své základní potřeby pro stravu, mobilitu nebo komunikaci.

Cable Engineer

Naše pobočka v Praze rychle roste a proto pořebujeme i nové kolegy do našeho teamu Electrical HW designeru. Baví tě kreslit plány? Jsi puntičkář? Umíš v Autocad? Hledáš práci, která bude dávat smysl a bude tě bavit? Pak práce Cable Engineer u nás zní jako správná volba.

Co už máš mít za sebou?

Očekáváme, že máš střední nebo vysokoškolské vzdělání v elektro a také alespoň nějaké zkušenosti s navrhováním 2D a 3D zařízení. Hledáme někoho zodpovědného na koho se budeme moct spolehnout. Pokud umíš pracovat v AutoCAD, je to tvé velké plus. A jelikož je náš tým složen lidmi z celého světa očekáváme alespoň základní znalost angličtiny nebo němčiny.

Co tě u nás čeká a nemine?

Budeš navrhovat kabeláž v našich továrnách, kudy půjdou, jaké mají být, dělat jejich seznam a také je objednávat. Budeš pracovat na projektech, které zvyšují kvalitu stravy v Africe, nebo naopak nahlédneš do zákulisí nejmodernějších továren pro Teslu nebo Nestlé. Budeš pracovat v týmu a úzce spolupracovat s kolegy ze Švýcarska. Budeš pomáhat a podporovat projektového manažéra v mezinárodních projektech. Nemusíš se ale bát, do všeho tě zaučíme.

Co od nás můžeš očekávat?

Příjemné neformální pracovní prostředí. Máme síce openspace, ale pěknou kuchyňku a také parádní terasu, která je jako stvořená na poobědní kávu. Mladý, přátelský a dynamický tým, kde si všichni tykáme a respektujeme se. Zajímavou práci v mezinárodní společnosti se zaměřením na budoucnost. A také možnosti vyjet do zahraničí.

Pokud tě naše nabídka oslovila tak neváhej a pošli nám svůj životopis.

www.buhlergroup.com


Informace o pozici

Společnost
Bühler Praha s.r.o.
Adresa
Jihlavská 1558/21, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Bühler Praha s.r.o., Miriam Zábrženská