Švýcarská rodinná společnost Bühler je hlavním světovým dodavatelem výrobních linek určených k produkci mouky, sladu, krmiv, těstovin, čokolády, zpracování biomasy a odlévání hliníku.
Přibližně 65% celosvětově sklizeného obilí se zpracovává na Bühlerových mlýnech a přibližně 50% všech světlometů silničních vozidel je metalizováno na strojích Bühler. Každý den přicházejí miliardy lidí do kontaktu s technologiemi společnosti Bühler, aby pokryly své základní potřeby pro stravu, mobilitu nebo komunikaci.

ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • Účtování odpisů a interních dokladů
  • Příprava podkladů k fakturacím a fakturace
  • Správa závazků a pohledávek, proces odsouhlasováni, upomínky
  • Zpracování inventarizací, kontrola sald, a řešení rozdílů
  • Spolupráce na přípravě roční účetní závěrky, výroční zprávy a zprávy o vztazích za svěřené společnosti
  • Komunikace s auditory a daňovými poradci
  • Příprava podkladů pro banky, reporting pro statistický úřad
  • Platební proces, účtování bankovních výpisů, příprava platebních příkazů

Požadavky:

  • SŠ vzdělání ekonomického
  • Znalost MS Office (MS Excel podmínkou)
  • Znalost účetnictví, orientace v českých účetních standardech a daňových zákonech
  • Znalost angličtiny – slovem i písmem
  • Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
  • Přesnost, cit pro detail, pečlivost
  • Analytické a logické myšlení

Co nabízíme:

  • Pestrá a mnohostranná práce
  • Možnost zaučení a dalšího vzdělávání
  • Zajímavé platové ohodnocení s atraktivními zaměstnaneckými výhodami
  • Služební vozidlo, firemní telefon pro soukromé účely, notebook
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Úspěšná firma se stabilní budoucí perspektivou

Pokud tě naše nabídka oslovila tak neváhej a pošli nám své CV. :)

www.buhlergroup.com

Společnost
Bühler Praha s.r.o.
Address
Jihlavská 1558/21, Praha – Michle
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: English (Intermediate)
Benefits: Bonuses, Cell phone, Notebook, Flexible start/end of working hours, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Cafeteria, Refreshments on workplace, Contribution to sport / culture / leisure, Opportunity to work up hours, Foreign business trips
Listed in: Economics and Business Finance, Financial Controller, Bookkeeper, accountant, Cost accountant, Finance accountant, Accounting methods specialist, Financial specialist
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Suitable for graduates.

Bühler Praha s.r.o., Ján Pavlík