BTL Medical Technologies s.r.o. je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením.

Zakládáme si na kvalitě a inovacích. Baví nás nejnovější technologie a každým naším produktem posouváme hranice možného. Naše produkty pomáhají zvyšovat kvalitu života lidí na celém světě.

IT administrátor a správce nástrojů pro R&D

Tvým úkolem bude zpracovat požadavky našich vývojářů, případně je přeložit do IT nářečí a poslat dál. Měl bys umět věcně argumentovat, přesvědčit o svých postupech, ale také poslouchat názory ostatních.

Hledáme kolegu otevřeného novým technologiím, společně budeme zametat cestičky pro ostatní další oddělení a projektové buňky. Pokud Ti chybí zkušenosti, nemusí to být překážkou.

Tvoje pracovní náplň bude zahrnovat...

  • přípravu a realizaci IT projektů
  • správu korporátního virtuálního prostředí (KVM, vCloud)
  • správu informačních systémů a nástrojů pro naše vývojáře TeamCity, Gitlab, SonarQube, Codebeamer, Jira, ad.
  • v omezené míře správu dalších IT systémů

Očekáváme od Tebe...

  • praxi ve správě serverových služeb
  • zkušenost s programováním nebo skriptováním
  • angličtinu, budeš se muset domluvit s kolegy ze zahraničních poboček
  • schopnost se učit a adaptovat
  • hledání řešení jednotlivých požadavků projektu
  • umět svůj nápad dotáhnout do konce

Výhodou bude pokud...

  • se orientuješ ve správě Windows domény, AD
  • zvládneš správu Linux serveru
  • zvládneš napsat playbook v Ansible
  • dobře znáš systém Codebeamer nebo TeamCity

Co Ti můžeme nabídnout?

  • práci, která dává smysl
  • zázemí úspěšné české společnosti s celosvětovou působností
  • neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí
  • možnost seznámit se s širokým spektrem technologií
  • práci v menším týmu (bez open space)
  • flexibilní pracovní dobu a home office
  • podporu osobního rozvoje
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
  • spoustu akcí, na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme

Společnost
BTL Medical Technologies s.r.o.
Adresa
Evropská 423/178, Praha – Vokovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Správce operačních systémů a sítí, Support IS, IT Security Specialist, DevOps vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel