BTL je mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu. Jsme stabilní česká společnost s mezinárodním působením. Společnost je založena na principech rodinné firmy a dosahuje dlouhodobého stabilního růstu. Kromě výroby také zdravotnické prostředky vyvíjíme. Pracujeme s nejnovějšími technologiemi a jako zaměstnavatel máme každému co nabídnout.

DevOps Engineer - configuration sorcerer

Nabízíme zajímavou možnost uplatnění pro nového kolegu. Budeš se starat o služby na pomezí IT infrastruktury a pokročilých vývojářských nástrojů. Tvým úkolem bude komunikovat s našimi vývojáři, upravovat konfigurace služeb a na druhé straně zpracovávat požadavky na zdroje pro kolegy z IT. Chceme, abys dokázal argumentovat, přesvědčil o svých postupech i ostatní v našem menším kolektivu. Hledáme kolegu otevřeného novým technologiím. Společně budeme hledat cesty ke zlepšování firemního IT. Pokud Ti chybí zkušenost v některé z oblastí, nemusí to být překážkou, máš-li vzdělání v oboru, přehled a rád poznáváš nové.

Pracovní náplň:

  • příprava a realizace IT projektů
  • správa služeb Teamcity, SonarQube, Errbit, Zabbix, Docker Image Repositories, GIT, SVN servery
  • správa serverů s provozem služeb spojených
  • programování v C#, C++, Ruby

Požadujeme:

  • zkušenosti s vývojem alespoň na úrovni začátečníka
  • dobrou znalost počítačových systémů
  • angličtina - středně pokročilá úroveň

Výhodou:

  • orientovat se ve správě Windows serverů a Active Directory
  • orientovat se ve správě Linux serverů
  • znalost další programovacích jazyků

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Podpora dalšího profesního rozvoje
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí úspěšné, české firmy s celosvětovou působností
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Neformální atmosféra
  • Práce v menším týmu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní benefity
  • Pět týdnů dovolené

Společnost
BTL Medical Technologies s.r.o.
Adresa
Evropská 423/178, Praha – Vokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BTL Medical Technologies s.r.o., Leona Lacová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.