Pro našeho významného klienta, mezinárodní developerskou společnost sídlící v centru Prahy, obsazujeme pozici Paralegal/Odborný právní asistent pro právní oddělení transakcí.

Pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků právnických fakult, kteří mají vztah k oboru Real Estate a chtějí profesně směřovat k pozici inhouse lawyer. Klient rád zváží i kandidáty s právním vzděláním, kteří do budoucna kariéru právníka nezvažují, ale rádi by zůstali v praktickém kontaktu s právem. Na pozici je nutná výborná angličtina v písemné i mluvené formě (ideálně podpořená zahraničním pobytem či stáží).
Dále oceníme zájem o obor, pečlivost a smysl pro detail, ambiciozní, avšak přátelskou a energickou osobnost schopnou pracovat též v kolektivu.

Dostanete příležitost rozšířit své vzdělání a profesní zkušenosti v oblasti korporátního práva, M/A a financování projektů a dostanete se k zajímavé agendě cross boarder transactions.

Vaší náplní práce na této pozici bude odborná právní podpora dynamického transakčního oddělení zaměřeného na nemovitostní agendu (fúze a akvizice, investice/divestice, nájemní smlouvy, stavební řízení atd. – jedná se zejména o komerční a industriální nemovitosti).

Pracovní úvazek dle dohody i osobních preferencí (s ohledem na studium) – ideálně cca 3 dny v týdnu.

Hodinová mzda 150-200 Kč / hodinu

Nástup: ihned/podzim 2018

Pracoviště: Praha 1

V případě zájmu zašlete svoje CV v českém a anglickém jazyce společně s průvodním dopisem/emailam na adresu..


Informace o pozici

Společnost
Bright HR, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Zařazeno: Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.