BRANO a.s., SBU CS RAKOVNÍK, Kuštova 757
člen skupiny BRANO GROUP

Manažer kvality

Co vás čeká

Plánování a provádění vnitřních auditů v rámci firmy, plánování a provádění auditů (systém, proces) dodavatelů, produktů.

Příprava základní dokumentace k procesu pravidelného posuzování systému řízení kvality.

Příprava na klientské audity a reklamační řízení.

Odpovědnost za metrologii ve společnosti.

Navrhování , realizace a udržování celého SMK v souladu s normami.

Sledování strategických cílů v oblasti kvality.

Organizace a koordinace celého oddělení kvality ve společnosti.

Koordinace a řízení certifikace ve společnosti.

Zodpovědnost za kontrolu dodržování postupů dle VDA a ISO .

Konzultuje jednotlivé nedostatky v oblasti kvality a spolupracuje v přípravě a řídí mápravná opatření.

Zodpovídá za kontrolu implementace nápravných opatření.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ technického směru, zkušenost v automobilovém průmyslu

Znalost norem ISO 9001, IATF 16949

Znalost statistických metod SPC, MSA, nástrojů kvality Pareto, FMEA, 8D Report, 5 Whay, Ishikawa diagramy, PPAP, APQP

Znalost AJ slovem i písmem

Řidičský průkaz sk.B

Výhodou bude, pokud budete umět

Praxe na obdobné pozici, praxe v automotive

Co vám můžeme nabídnout

Čtvrletní prémie, příspěvek na penzijní a životní připojištění, dotované stravování, 7 dní dovolené navíc, vzdělávací kurzy a školení

Společnost
BRANO GROUP, a.s.
Adresa
Kuštova 757, Rakovník – Rakovník II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BRANO a.s. SBU CS, Kateřina Hokeová
+420 737 685 023