Hradec nad Moravicí

Hlavní účetní

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Minimálně 5 let praxe všeobecné účetní
- Znalost zákona o účetnictví a prováděcí vyhlášky
- Znalost zákona o auditech
- Znalost zákona o dani z příjmu
- Znalost zákona o DPH, vyhlášky a pokyny MF ČR
- Uživatelská znalost MS Office
- Pozitivní myšlení, vstřícnost, vysoké pracovní nasazení
- Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
- Potřeba sebevzdělávání

Náplň práce

- Metodika účetnictví ve společnosti
- Zpracování účetní závěrky za společnost
- Samostatné analýzy a rozbory
- Zajištění a spolupráce s auditory na auditu společnosti
- Sestavení přiznání k dani z příjmů právnických osob, DPH, srážková daň, daň z nemovitosti, silniční daň

Nabízíme

Zázemí stabilní české společnosti

Pravidelný, stabilní výdělek

Základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou

Možnost dalšího vzdělávání

Zaškolení nových zaměstnanců

Příspěvek na životní a penzijní pojištění ve výši 12 000 Kč ročně

7 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce

Příspěvek na závodní stravování

Věrnostní příspěvek

Vlastní rekreační zařízení www.brans.cz

Rehabilitační péče - vlastní wellness zařízení www.bs-studio.cz

Příspěvek na dětské rekreace

CustomerCategory

Společnost
BRANO GROUP, a.s.
Adresa
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.