BRANO a.s., SBU Plasty Zubří

vyhlašuje výběrové řízení
na pozici:

Manažer kvality

Požadavky:

min.SŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
praxe na obdobné pozici v oblasti řízení kvality min. 2 roky
dobrá znalost norem kvality ISO 9001 a IATF 16949
znalost nástrojů a systémů kvality (např. FMEA, PPAP, SPC, APQP)
aktivní znalost angličtiny – min. úroveň C1 (komunikace se zákazníky)
schopnost vést a motivovat
uživatelská znalost MS OFFICE, řidičský průkaz sk.B

Pracovní náplň:

zodpovědnost za řízení a udržování systému jakosti ISO 9001 a IATF 16949
tvorba, údržba a spolupráce při tvorbě interních směrnic a norem kvality
komplexní řízení oddělení kvality ve výrobním závodě
příprava auditů a jejich následná realizace, včetně zákaznických a dodavatelských auditů
plánování změn a rozvoje systému kvality
spolupráce s ostatními odděleními a s vedením společnosti

Nabízíme:

motivující finanční hodnocení
zázemí stabilní české společnosti
perspektivu dlouhodobé spolupráce
možnost seberealizace a odborného růstu
balíček zaměstnaneckých benefitů
odborné a jazykové vzdělávání
dovolenou navíc
množství firemních benefitů včetně příspěvku na stravování, penzijní a životní pojištění, dětskou rekreaci
možnost pobytu ve vlastním rekreačním zařízení (www.brans.cz)

Společnost
BRANO GROUP, a.s.
Adresa
U Bečvy 1381, Zubří
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Ředitel/manažer kvality, Specialista ISO
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel