Hradec nad Moravicí

Ředitel SBU (divize slévárna)

Základní informace

Jste připraven převzít odpovědnost za vedení divize a podílet se na jejím rozvoji a růstu? Čas strávený ve výrobě nepovažujete za ztracený? Jste obchodně zaměřená osobnost s tahem na branku a přirozenou autoritou ?

Pak touto nabídkou chceme oslovit právě Vás !

Náplň práce

vedení a odpovědnost za útvary výroby, obchodu, kvality, nákupu, technologie a ekonomiky
odpovědnost za ekonomické výsledky svěřené divize
návrhy na optimalizaci aktuálně nastavených procesů
zavádění inovací do výroby
nastavování ekonomických cílů, obchodních plánů a jejich vyhodnocení
jednání s klíčovými zákazníky

Požadujeme

VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
víceleté zkušenosti na obdobné pozici s prokazatelnými výsledky
anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem)
výborné vůdčí schopnosti, obchodní dovednosti a drive
MS Office uživatelská znalost
zkušenost z automotive výhodou
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

možnost se realizovat v dynamické výrobní společnosti
adekvátní mzdové ohodnocení
čtvrtletní bonusy dle stanovených cílů
široké možnosti seberealizace a velké spektrum nezávislosti
stabilní pracovní podmínky
služební auto i k soukromým účelům
5 týdnů dovolené
závodní stravování
příspěvek na penzijní a životní pojištění
příspěvek na rekreaci ve vlastním rekreačním zařízení
společenské akce

Společnost
BRANO GROUP, a.s.
Adresa
Opavská 1000, Hradec nad Moravicí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výkonný ředitel, Výrobní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel