Co vás čeká

- tvorba modelů

- tvorba programů obráběcího centra/CNC frézy a řídicím systémem Heidenhain 428-530

- spolupráce s technologem a vedením výroby

- optimalizace nákladů

- čtení výkresové dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- znalosti v oblasti produktivních nástrojů, řezných podmínek a kontaktů na dodavatele nástrojů

- znalost technologie obrábění a výrobních procesů

- znalost programu CAD/CAM + práce na PC

- praxe ve strojírenské výrobě se zaměřením na CNC obrábění + programování

- praxe s modelováním

- komunikační schopnosti

- aktivní a kladný přístup ke svěřeným úkolů, loajalita, zodpovědnost, samostatnost

Co vám můžeme nabídnout

- mzda od 30.000 Kč/měs. a dle zkušeností

- příspěvek na stravování (stravenky)

- od 1.1.2019 příspěvek na penzijní připojištění

- zvýhodněné telefonní tarify

- zázemí stabilní společnosti s přátelským kolektivem

Společnost
BR Group a.s.
Adresa
Velké Albrechtice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Operátor CNC strojů, Vývojový technolog, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Lucco a.s., Lucie Žáková
556 455 140
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.