Společnost Bosal je jedním z předních výrobců v oblasti automobilového průmyslu, která byla založena v roce 1923 v holandském Alkmaaru. Současná centrála se nachází v Belgii, ve městě Lummen. Bosal je jedním z nejvýznamnějších výrobců výfukových systémů pro osobní a nákladní automobily, katalyzátorů, tažných zařízení, střešních nosičů, zvedáků, ocelových trubek, regálů, autopříslušenství a dalších komponentů. V České republice je reprezentována jednotkou BOSAL ČR, spol. s r.o., zabývající se výrobou výfukových systémů a katalyzátorů se sídlem v průmyslové zóně Brandýs nad Labem u sjezdu z dálnice, přibližně 10 minut od Prahy (dostupnost i MHD).

Výrobní kontrolor kvality v automotive

Kontrolor kvality - směnová kontrola

práce vhodná i pro ženy

Náplň práce:
- namátková kontrola dílů dle kontrolních plánů
- sledování a kontrola jakosti materiálu
- analýza výskytu neshodných výrobků, analýza reklamací
- provádění pravidelných reportů

Požadujeme:
- minimálně ÚSO vzdělání technického směru
- znalost nástrojů kvality
- praxe s kontrolou kvality ve výrobě (v automobilovém průmyslu výhodou)
- znalost MS Excel
- ochota pracovat ve směnném / nepřetržitém provozu
- vysoké pracovní nasazení a odpovědnost za kvalitu své práce
- fyzickou zdatnost a zdravotní způsobilost

Nabízíme:
- náborový příspěvek až 12.000,- Kč
- 5 týdnů placené dovolené
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- finanční ohodnocení dle kvalifikace a výkonu
- stravenky 120,- Kč / den
- výkonnostní bonus 0 - 14 % měsíčně dle výkonu
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6000,- Kč / rok
- zvýhodněné telefonní tarify
- věrnostní program 15.000,-kč za každé 3 odpracované roky
- hrazené masáže nebo fyzioterapie 6000,- Kč /rok
- bonus za řádnou docházku 6000,-Kč /rok
- Cafeteria 500,-Kč / měsíc
- možnost profesního růstu
- zaškolení na výrobní proces, nástup možný dohodou

Spojení autobusem MHD č. 346 z Černého Mostu do zastávky Brandýs nad Labem - pekárny nebo Zápy-Tesco.

Společnost
BOSAL ČR, spol. s r.o.
Adresa
Zápská 1857, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav – Brandýs nad Labem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel